Fenerbahçe, Trabzonspor'un Altay maçını Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynayacak olmasına tepki gösteren bir açıklama yayınladı.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Türkiye Futbol Federasyonu tarafından dün akşam saatlerinde yapılan açıklama ile 37.hafta Trabzonspor-Altay maçının Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacağı kamuoyuna duyurulmuştur. Görevde bulundukları süre boyunca ülke futbolunda ağır tahribatlar yaratan bu zihniyet, “bir takıma en fazla tavizi verme” hedefiyle attıkları adımlarına bir yenisini daha eklemiştir. Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor maçında yaşanan olaylar ortadayken, bu olayların karşılığı olarak hiçbir ceza verilmemişken bir de bu yapılan resmen ödüllendirme demektir; Türkiye Futbol Federasyonu ne durumda olduğunu bir kez daha göstermiştir. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Türk futbolu adına doğruları vurgulamaktan vazgeçmeyeceğimizi, bu konu vesilesiyle bir kez daha dile getirmek istiyoruz."

Yorumlar 2 Yorum Var
  • Alper Tolga 13.05.2022 15:33
    Fenerbahçe yönetiminin hazımsızlığını, acemice tavırlarını alamak mümkün değil. Adamlar ligin bitimine haftalar kala 10 puandan fazla fark yapmış şampiyonluğu garantilemişler. Sen kendi hatalarını eksiklerini örtmek için, başka bir takıma bu kadar karalama yaparsan, sadece acınacak duruma düşersin.
  • Cego baba 10.05.2022 23:51
    Olmaz böyle bir şey
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek