İstanbul'da Özgür Ağaoğlu isimli vatandaş, problem yaşadığı eşiyle boşanma davasına “Bekarlık Sultanlıktır” yazısının yer aldığı gelin aracı gibi süslettiği arabasıyla gitti. Dava sonucunda İstanbul turu yapan Ağaoğlu "Görenler şaşırıyor, ilk başta gelin arabası zannediyor, yazıyı görünce gülüp geçiyorlar bundan sonra asla evlenmeyi düşünmüyorum" dedi.

Avcılar’da yaşayan Özgür Ağaoğlu, eşi ile problemli olan evliliklerini sonlandırmak için boşanmak istedi. Aylardır boşanmaya çalışan Ağaoğlu dün sabah saatlerindeki boşanma davası için erkenden uyanarak aracını gelin arabası gibi süsletti ve adliyeye gitti. Dava sonucunda eşi ile boşanan Özgür Ağaoğlu “Bekarlık Sultanlıktır” yazılı aracı ile İstanbul’u gezdi. Süslenen araç havadan da görüntülendi.

Trafikteki vatandaşların şaşkınlıkla izlediği Ağaoğlu yaşananlar ile ilgili, “Benim 5 seneden beri nikahlı karımdı, biz ayrılmaya karar verdik. Uzun süre anlaşmaya çalıştık ama anlaşamayınca ortak bir karar ile ayrılmak istedik. Ben aracımı bu şekilde süsletip adliyeye gittim sabah. Allah herkese nasip etsin. Evli olup da çoluğu çocuğu olmayanlara özellikle bekarlık sultanlıkmış gerçekten. Benim bir ahım vardı, boşandığım zaman bu şekilde yapacağım diyordum, yaptım. Bu şekilde Boğaz Köprüsünü, Tem Otoyolu’nu geçtim Arnavutköy’e kadar geldim. Gören insanlar şaşırıyor ilk başta gelin arabası zannediyor yazıyı görünce gülüp geçiyorlar bundan sonra asla evlenmeyi düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

“Önce aracımı süslettim sonra adliyeye gittim”
Konuşmasına devam eden Özgür Ağaoğlu, “Sabah evimin yanındaki bir çiçekçiye gittim ben boşanıyorum, ne kadar süsleme olur dedim, 'Bugün hemen yapabiliriz' dediler. Hemen aracımı süslettim ve adliyeye gittim sonrasında. Avcılar’da başladım yolculuğuma her yeri dolaştım şimdi de Tekirdağ’a gideceğim” şeklinde konuştu.

Yorumlar 30 Yorum Var
 • Bence 18.05.2022 12:36
  Boş konuşuyorsun
 • kemal dönmezçelik 16.05.2022 13:32
  bu kadar boşanmaların arttığı bir memlekette aile bakanı ne iş görüyor, gece gözüne nasıl uyku giriyor, nasıl afiyetle yemek yiyor acaba.
 • Bamsı 16.05.2022 11:22
  adam haklı
 • hakkı 16.05.2022 10:45
  Evlilik hayatını paylaşıcağın kişiyi buldunmu süper iş ... ama bir de tam zıt iki insanın bir araya gelmesiyle oluşan evlikler felaket oluyor ... burada önemli olan iki insanın evlilik kararı almadan önce flört döneminde gerçek kişiliklerinin bir birinden gizlemeden flört zamanlarını geçirmeleri flört döneminde ki kişişiklerin tam zıttı bir durum ile evlilik döneminde yaşamaya başlayınca o zaman evlilik çekilmez
 • ulu bilge 16.05.2022 09:24
  bu mal seneye daha beter bi karıyla evlenmezse ben de bişi bilmiyorum
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek