Piyasaların içinden geçtiği bu süreçte yatırımcılara ellerinde varlıklara sahip çıkması uyarısı yapan Finans Analisti İslam Memiş, önümüzdeki günlerde en çok arsa fiyatları konuşulacak ve hızla yukarı çekilecek dedi. 

Kişisel Youtube kanalında açıklamalarda bulunan İslam Memiş, Piyasada konut üretmek için araziye ihtiyaç olduğunu söyleyerek önümüzdeki günlerde sadece arsa fiyatları konuşulacak dedi.

"ARSA FİYATLARINA FAHİŞ ZAMLAR GELECEK"

Memiş "Sıra arsa ve toprak fiyatlarındaki ranta geldi. Önümüzdeki aylarda bunu konuşuyor olacağız. Ev almayan yatırımcıların nakit parası varsa Türkiye genelinde herhangi bir yerden toprak ya da arsa almanız gerekiyor. Çünkü ciddi bir talep artışı olacak. Emlak üretmek için araziye ihtiyaç var. Arsa talebinde büyük artış olacak. Tahminimce yeni imarlar yapılacak. Bu yeni imarlarla birlikte arsa fiyatlarında da ciddi bir rant, fahiş artışlar bekliyorum.

"TOPRAĞA YATIRIM YAPAN UZUN VADEDE KAZANIR"

Özellikle önümüzdeki aydan itibaren yıl sonuna kadar arsa fiyatlarındaki fahiş artışlar konuşulacak. Önümüzdeki yıl özellikle arsa ve tarla fiyatlarının konuşulacağı bir Türkiye karşımızda olacak. O yüzden elinizde bir miktar paranız varsa arsa ve toprak yatırımı yapmanızı kişisel olarak önemsiyorum. Bu süreçte altın ve gümüş olarak para biriktirenler toprağa yatırım yapmalı. Toprağa yatırım yapanlar uzun vadede her şeye karşı en çok kazanan yatırımcılar olduğunu da hatırlatmak isterim." dedi.

 

Yorumlar 38 Yorum Var
 • Bozkurt 15.05.2022 09:46
  Sanane sen kimsin ki yorum yaparak kriz çıkarıyon elinde çok arsan var herhalde
 • İdris 15.05.2022 04:24
  Yıkın lan dünyayı.. Sömürün lan insanları.. Şunlara bak
 • Sdanalı 15.05.2022 03:58
  Bu adamdan yorum görüş almayı bırakın bunu duyan zam yapıyor
 • temel 15.05.2022 02:27
  bu gaz verdi her seye zam gelecek demek panik uzmani bu galiba
 • Gariban çiftçi 15.05.2022 01:39
  Canakkale de bi abimizin iki ay önce 400 bin TL’ye aldığı meyve bahçesine boyun 725 bin TL verdiler satmadı .acayip şeyler oluyor
Daha fazla yorum görüntüle