Akıllara durgunluk veren olay, Jamaika Hayvanat Bahçesi'nde gerçekleşti. Aslan bakıcısı adam ziyaretçilerin önünde aslanın kafesine doğru eline uzattı. Bununla da kalmadı elini kafesten içeri soktu.  Aslanın hırlamalarını görmezden gelen bakıcı, vahşi hayvanın önünde el çırpmaya devam etti. Çevik aslan, elini kafesten içeri sokan adamın parmağını bir anda sıkı sıkıya kavrayınca ortaya bu dehşete  düşüren görüntüler çıktı.

"Şaka sandık"

Hayvan bakıcısı, aslanın çenesini kenetlediğinde küfürler savurup bağırarak parmaklarını kurtarmaya çalıştı.Ama bir süre bunda başarılı olamadı. Dehşete düşmüş kalabaklık ise çaresizce adamı izliyordu; o anları izleyen bir  ziyaretçi, Jamaica Observer gazetesine yaptığı açıklamada, ilk önce gördüklerinin şaka olduğunu sandığını anlattı. "Şaka sandım! Hayvanat bahçesi çalışanların bir işi de gösteri yapmak olduğu için durumun ciddiyetini anlamadım. Ancak adam yere düştüğünde herkes durumun ciddi olduğunu anladı ve bir anda herkes paniklemeye başladı" diyen görgü tanığı olayın ardından park hemen boşaltıldı dedi.

"Bakıcının sağlık durumu iyi"

Saldırıdan sonra görevlinin hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı ve durumunun iyi olduğu aktarılırken, eliyle herhangi bir bilgi verilmedi

Yorumlar 11 Yorum Var
 • Emrah 24.05.2022 00:17
  Parmağının uzayarak koptuğunu gördüm inanılmaz
 • aynen 23.05.2022 22:17
  İnsan hep yanlız Allah korusun kimse yardım etmiyor malesef robot olmuş insanlar duygu düşğnce bitmiş
 • Kaşif 23.05.2022 19:46
  Ani bir bağırma ve hareketle aslana doğru hamle yapılsa ya da taş, toprak ne varsa aslanın yüzüne atılsa aslan korkabilir ve adamın elini bırakabilirdi. Bu haliyle bakıcı aslana güç yetirmeye çalışan bir ava dönüştü ve iş inada bindi. Buradaki bir diğer sorun da rutin olarak yaptığımız bazı alışkanlıklarımızın gerçeği görmeyi nasıl engellediği ile ilgili. Normal bir insana o kafese elini sok deseler hiç kimse bunu yapmaz. Çünkü bu aklın gereğidir. Ancak bakıcı her gün bu işi yaptığı için ona normal bir hareket gibi göründü. İşin içine show da girince maalesef sonuç bu.
 • Kenan 23.05.2022 19:35
  Ben onun bakici oldugundan süphem var lakin mesele bu degil. Orada sirirtarak cekim yapan insanlarin beyinleri bitmis
 • Selam 23.05.2022 18:09
  kimsede yardım için hiçbirşey yapmıyor.. insanlık bir görüntü almak için öldürülüyor resmen.. yazık.. sosyal medya insanlığımızı bitirmiş ya.. Allah kahretsin oradaki herkesi
Daha fazla yorum görüntüle