Batman'da girdikleri apartmanın korkuluklarını yerinden kırıp çalan 2 hırsız güvenlik kamerasına yakalandı.

Edinilen bilgilere göre, geçtiğimiz günlerde Gap Mahallesi'nde bir apartmana girdiği görülen 2 kişiden biri merdiven korkuluklarını kırıp yerinden söktü. Kapıda ona gözcülük yapan arkadaşının ise kırılan parçaları topladığı ve kapı etrafında güvenlik kamerası olup olmadığını kontrol ettiği anlar güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Hırsızların daha önce de binaya girdiklerin belirten apartman yöneticisi Mehmet Şirin Aksoy, “Hırsızlar bizleri zor durumda bırakıyor. 3 defadır bu 2 kişi gelip buradan hırsızlık yapıyor. Daha önce de gelip buradan bodrum kat kapısını, su sayaçlarını, elektrik kablolarını ve merdiven korkuluklarını çaldılar. Ne yapsak fayda etmiyor. Güvenlik kameraları taktık yine de caydırıcı olmadı. Korkulukları çalarken merdivenleri de kırdılar. 3 katın merdiven korkuluğunu çaldılar. Kamera ile tespit ettik yakalanmalarını istiyoruz” dedi.

Yorumlar 9 Yorum Var
 • zafer gülten 26.05.2022 14:01
  o korkuluklar kiloyla satsalar fazla para etmez,bu hırsızların bir demirci tanıdığı olabilir.yada eski inşaat malzemeleri alan bi yere satacaklar,pek hırsız denmez bunlara,hırsız böyle üç beş kuruşluk şeyle uğraşmaz,eve girer,altın,bilgisaray çalar. bunlar kesin uyuşturucu bağımlısı filan,uyuştucu almak için ufak işler yapıyorlar.hırsız temkinli olur,en azından kameraya yakalanmamak için yüzünü gizler,şapka neyin takar.
 • Mehmet 26.05.2022 13:27
  Devlet parmağını kesse razıyız. Yoksa bu kanunla olacak engellenecek suç değil.
 • Koca 26.05.2022 11:46
  cihangir adıyla yorum yapan şahıs!!!!! tabiki de iş beğenmiyorlar. emeksiz para kazanmak istiyorlar
 • Misafir 26.05.2022 11:43
  Orda nöbet tutacan geldiklerinde kafalarına sıkacan nokta
 • BELKİ BİRGÜN. 26.05.2022 11:28
  Vay anasını Allah korkusu yok,kul korkusu yok.
Daha fazla yorum görüntüle