Pendik’te bir vatandaş simit almak için girdiği fırında, simit fiyatının 4 lira olduğunu duyunca işletme sahibini yumruklarla saldırarak darbetti. İşletme sahibi, aldığı darbeler sonrası yere yığıldı. Yaşanan o anlar iş yerine ait güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz gün Pendik’te hizmet veren bir fırında sabah saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, fırına müşteri olarak gelen bir vatandaş aldığı simitin fiyatının 4 lira olduğunu duyunca işletme sahibi Recep Diçer ile tartışmaya başladı. İkili arasında başlayan sözlü tartışma yumruklu kavgaya dönüştü. Simit fiyatının yüksek olduğunu belirterek tezgah arkasına geçen vatandaş, Diçer’e defalarca yumruk attı. Aldığı darbeler sonrası işletme sahibi Recep Diçer yere yığıldı. Olay, fırın personelinin araya girmesiyle son buldu.

“Aşağıdaki fırında 3 Lira sizde neden 4 Lira’

Yaşanan olay hakkında konuşan fırıncının ağabeyi Erkan Diçer, “Müşteri simit almak için fırınımıza geliyor. Simit fiyatının 4 lira olduğunu duyunca ‘aşağıdaki fırında 3 lira sizde neden 4 lira’ diyerek abimle tartışmaya başlıyor. Müşteri hakaretler savurmaya başlıyor ve tezgahın arkasına geçerek abime yumruklarla saldırıyor. Bu adamların sokakta gezmemesi lazım. Şimdi de bizi tehdit ediyor” diye konuştu.

Fırıncıya saldırı kamerada

Fırıncıda yaşanan o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde müşteri ile fırıncı tartışıyor. Tezgahın arkasına geçen müşteri fırıncıya yumruklarla saldırıyor. Fırın çalışanları ise müşterinin saldırısını engellemeye çalışıyor.

Yorumlar 18 Yorum Var
 • yani 27.05.2022 14:10
  ucuz 5 lira konya da
 • Mehmet 27.05.2022 10:13
  o saldırgan şerro maganda gibi, iyi yapmış diyen buradaki ruh hastalarının da hepsinin Allah belasını versin. Sizler nasıl manyaklarsınız.
 • DEVLET YOK 27.05.2022 09:41
  ZENGİNLER ÜLKEYİ SÖMÜRÜYOR Fiyatları ZENGİNLER Belirliyor HERŞEYİ STOK YAPIP ÖYLE SATIYORLAR Belirledikleri Fiyattan Satıyorlar Somun Ekmek şu an 10 Lira bir kaç ay sonra 15 Lira olacak diyorlar...
 • hknslh 27.05.2022 09:23
  adam haklı 4 liraya simit mi olur?
 • Ruhi 27.05.2022 09:10
  La oğlum adam senden yaşlı birde. Tusmuş birde vurmasını bekliyor. Haa şu var şiddet yanlış ama dayağın hakkı var
Daha fazla yorum görüntüle