Esenyurt'ta, sokağı kapatarak düğün yapmak isteyenlerle polis arasında çıkan arbede de gruptan 2 kişi, polis memuruna yumruk attı. Ekipler, kalabalığı dağıtmak için havaya ateş etti. Arbede ve sonrasında yaşananlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Fatih Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde iddiaya göre, bir grup sokakta düzenleyecekleri düğün için yolu kapatmak istedi. Sokakta evleri bulunanlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polisler, 'sokağı kapatarak düğün yapılamayacağı' yönünde uyarıda bulundu. Yapılan ikazlara aldırış etmeyenler, polis ekipleri ile tartışmaya başladı. Bir süre sonra tartışma yerini arbedeye bıraktı. Arbede sırasında gruptan 2 kişi, polise yumruk attı. Bunun üzerine ekipler, grubu dağıtmak için biber gazı kullandı ve havaya ateş etti. Olay yerine gelen takviye polis ekiplerine rağmen bir süre daha devam eden arbede, güçlükle yatıştırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 
YAŞANAN GERGİNLİK KAMERADA
Sokakta, grup ile polis arasında yaşanan gerginlik çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde, tartışma sırasında 2 kişinin polis memuruna yumruk atması, polisin havaya ateş ettiği, bu sırada bir kişinin yerde yattığı ve bazı kişilerin polise sandalye fırlattığı anlar yer alıyor. 

Yorumlar 252 Yorum Var
 • seyyah 29.05.2022 18:31
  Halkın içinde ölümüne Devletimizden, Polisimizden, Askerimizden nefret eden sağcı, solcu, ırkçı görünümlü teröristler var. Bu alçak oğlu alçaklar silah bulsalar hiç düşünmeden kinlerini kusarlar.. Toplumsal olaylara müdahalede bu hainlerin hızlı şekilde tespit edilerek en uygun şekilde pasifize edilmesi çok önemlidir, çünkü bunlar kinleriyle gözleri kararmış aşağılık yaratıklar ve toplumu galayana getirmek, karmaşık olay örgüsünü çözemeyen masum vatandaşı Devletle karşı karşıya getirmek için her türlü yolu denerler.. Allah Emniyet Güçlerimize ve Milletimize sabır ve basiret versin, Yar ve Yardımcıları olsun.. Bu alçakların sonu yakındır az sabır..
 • Misafir 29.05.2022 18:26
  Cenabi Allah c.c islah eylesin Adam olsalar polise saldirmazlar .!
 • Gurbetci 29.05.2022 18:19
  Polise neden tam yetki verilmiyor? Amerikaya bakin Nasil polis olunuyor biliyorlar bizim ülkede ondan polise saygi yok
 • Olcayto 29.05.2022 18:14
  Polise uzanan o eller kurulmalı.Kırmayan kanun kanun değildir.
 • deniz 29.05.2022 18:02
  Esenyurt un çoğu pkk sempatizanı, polislerimize yaka kamerası verin lütfen, kimlerse hepsi içeri atılsın
Daha fazla yorum görüntüle