Kemal Kılıçdaroğlu, orman yangınından iktidarı sorumlu tuttu, "Verin görevi açalım bir kampanya, uçak da helikopter de getirelim buraya" dedi. Kılıçdaroğlu'nun vaadi sırasında, yangına müdahale eden helikopterin sesi net şekilde duyuldu. Kurmayları da o anı başlarıyla takip etti.

"BU ÜLKE SENİN GİBİ PROVOKATÖR GÖRMEDİ"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına tepki gösterdi. "Bu ülke çok provokatör gördü ama esas senin gibisini görmedi" diyen Dağ, "Devlet canhıraş sahadayken siz nelerin peşindesiniz. Her doğal afette akbaba gibi ortalığa saçılmanızdan bu millet bıktı. Kendinize gelin! Muhalefet olmayı devlet düşmanlığıyla karıştırmayın artık" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar 501 Yorum Var
 • Ertan Ersoy 25.06.2022 18:30
  Fıkra gibi adam Ciddi ye alınacak bir tarafı yok..bence haber değeri olmayan bir zat.!
 • Şahin Ofli 24.06.2022 20:56
  Ya gerçekten sen ülkeyi yöneteceğine inanıyormusun. Bir tane projen yok aklın yok Tayyip düşmanlığı üzerinden seçim kazanmanın yolunu arıyorsun. Unutma EN ALÇAKÇA YÜKSELME BAŞKALARININ ÜZERİNDEN YÜKSELMEKTİR.. sıfırsın sıfır
 • Aziz bulut 24.06.2022 19:22
  Kocaman adamlar seni dinliyorlar acıdım üzüldüm
 • Arif 24.06.2022 17:02
  Adamın derdi ne Marmaris ne orman yangını ne Türkiye. Adamın tek derdi bu iktidar gitsin... Yazıklar olsun yaptığın siyasete. Yazıklar olsun senin arkandan gidenlere..Ve Allah o hayalini kurduğun iktidar yüzünü sana ve avanelerine göstermesin şu Cuma saati hürmetine. Amin.
 • Ahmet Kayaa 24.06.2022 15:32
  Yunalılardan daha fazla bu memleketin aleyhinde çalışıyorlar
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek