Şişli'de iki arkadaş grubu arasında çıkan tartışma saç saça kavgaya dönüştü. Kavga sırasında bir kadının diğer kadının saçını çekerek yere yatırdığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Tartışma kavgaya dönüştü

Mecidiyeköy Büyükdere Caddesi'nde iki arkadaş gruba arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle aralarında kadınların da olduğu grup üyeleri, yolda kavgaya tutuştu. Bir kadın, başka bir kadın tarafından saçından çekilerek yere düşürüldü. Yanındaki kişi de kadına tekme attı. Araya girenlere rağmen saç saça kavga, araçların arasında devam etti. Kavga nedeniyle bir süre trafik durdu. Bu sırada çevrede bulunanlar kavgayı izlerken, bazıları da kavgayı ayırmaya çalıştı. Bir taraf, otomobile bindirilerek yoluna devam edince kavga sona erdi. 
Kavgayı çevredekiler cep telefonu kameraları ile görüntüledi. Görüntülerde, grup üyelerinin kavga etmesi ve araya girenlerin kavgayı ayırmaya çalıştığı anlar yer alıyor.
 

Yorumlar 4 Yorum Var
 • akifkos 03.07.2022 16:06
  nerden anladın trafik kuralı ile ilgili olduğunu.
 • caner 03.07.2022 15:36
  bmv marka araba ve türk kadınına yakışanmı yakışmayanmı hareket zenginlik insanı insan yapmıyor kavga niye iki kadın sınız amerika marsa indi arastırma yapıyor arastırma yapanlar arasında amerikalı kadın da var
 • sabit 03.07.2022 15:30
  ehliyet alirken kurallar ogretilmiyor buyuk bir ihtimalle kurallari bilseler ne kavga nede dovus olur trafigin kulturu olmaz kurallari olur kurallara uymayan gorulunup yakalanirsa cezasini ceker kazaya sebebiyet verirse suclulugunu kabul eder bunlar trafik kurallarini bilmek le alakalidir
 • tunctunc 03.07.2022 10:45
  Sebeb birbirlerine yol vermeme.Bir ülkenin kültürü gercekten Trafik kurallarina uyum ile ölcülür.Türkiye Trafikte yilda 15 bin ölü veriyor´bu rakkam hindistan´da bile bu kadar degil.Dünyada Trafikte en fazla ölü veren milletiz´Türkiyede Trafik ahlaki´Kültürü´terbiyesi YOK..Bu güzelim yollara layik millet degiliz.!