Adalar-Kadıköy-Eminönü vapurunda iki yolcu oturma yeri nedeniyle kavga etti. Kavga sırasında kadın yolcunun tartaklandığını gören diğer yolcular müdahale etti. Vapurda kavga eden yolcular polis tarafından gözaltına alındı. 

Bayram tatili nedeniyle yoğunluk yaşanan Adalar-Kadıköy-Eminönü vapurunda geçen pazartesi akşamı saat 20.00 sıralarında kadın ve erkek yolcu arasında oturma yeri yüzünden tartışma yaşandı. Sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Kadın yolcunun darbedilmeye çalışıldığını gören diğer yolcular müdahale etti. Yolcular, erkek yolcuyu durdurmaya çalışınca, kavga büyüdü. Aralarında çocukların da bulunduğu diğer yolcular arasında, korku ve panik yaşandı. İhbar üzerine Kadıköy iskelesine deniz polisi ve bekçi sevk edildi.

KAVGAYA KARIŞANLARIN VAPURDAN İNDİRİLME ANLARI KAMERADA

Kavganın yaşandığı Adalar vapuru Kadıköy iskelesine yanaştı. Kavganın ortasında kalan bebek de, görevliler tarafından iskelede bekleyen bekçiye verilerek koruma alındı. İskelede bekleyen polis ekipleri ve bekçiler kavgaya karışanları yaka paça, yere yatırarak gözaltına aldı. Vapurdaki başka bir yolcu o anları cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Kadın yolcunun kendisini darbetmeye çalışan kişiden şikayetçi olduğu öğrenilirken, kavgaya karışanlar ifadelerinin ardından serbest kaldı.

Yorumlar 8 Yorum Var
 • Beyhan 14.07.2022 13:37
  Milletçe başımıza gelecek belalara hazır olun!
 • Misafir 13.07.2022 17:01
  Ohhh helal bekçime
 • misafir 13.07.2022 16:58
  bayramda ulaşımı bedava yapmayın bari % 50 alın işi gücü olmayan ulaşım bedava diye ulaşım araçlarına saldırıyor
 • Oğuz 13.07.2022 16:46
  İşte bu kadar. Polisimiz Bekçimiz görevini yaptı. Şimdi savcılarımız bu şerlilere gereken cezayı versin.
 • zafer gülten 13.07.2022 16:25
  parayla olunca pek kalitesiz kenar mahalle insanları binemiyordu,bayramda bedava olunca her türden insan bindi tabi,çıkan kavgada kenar mahalle insanlarının kavgası,yoksa Kadiköy,Adalar insanı dünyada yapmaz.
Daha fazla yorum görüntüle