İBB Başkanı İmamoğlu, lüks araçlarla oluşturulan konvoyuyla gittiği restoranın şefi tarafından kapıda karşılandı. Sosyal medyada çoğu kullanıcı İmamoğlu'nun yemek yemek için araç konvoyunu kullanmasına tepki gösterdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yemek yemek için konvoyuyla restorana gitti. Çok sayıda araçla oluşturulan konvoy kısa sürede sosyal medyada gündem olurken İmamoğlu'nun kapısını açan kişiye önce başka bir kişinin kapı açması ise dikkatlerden kaçmadı.

İBB Başkanı İmamoğlu, lüks araçlarla oluşturulan konvoyuyla gittiği restoranın şefi tarafından kapıda karşılandı. Kendisini karşılayanlarla tek tek selamlaşan İmamoğlu daha sonra restorana doğru yöneldi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Sosyal medyada kısa sürede gündem olan video hakkında çoğu kullanıcı İmamoğlu'nun yemek yemek için araç konvoyunu kullanmasına tepki gösterdi.

KAPI AÇMA DETAYI GÖZLERDEN KAÇMADI

Öte yandan konvoyda İmamoğlu'nun kapısını açacak olan kişinin kapısının başka bir kişi tarafından açılması dikkat çekti.

Yorumlar 712 Yorum Var
 • He he 11.08.2022 09:05
  Koskoca Türkiye cumhuriyetinin cumhur başkanına tüm terör örgütlerinin ve iç dış hainlerin tehtidi altındaki bir insanı konvoyunun ve korumalarının çokluğuyla eleştiren zübükler konvoydaki arabaları saydınızmı...bunada bir çift sözünüz varmi...ellamki özellikle dış bir mekan seçilmiş gobiç doyurmak için..yoksa bu konvoy şehir içine sığarmı...yoksa lüks oldugu için degildir canım...ha birde bu yiyecek bu kadar insan bakacak mi..? aman be ne biliyim deli sorular bisürü
 • Naim 07.08.2022 22:33
  Rabbim ülkemi bunların şerrinden İngiliz’le balık yemesinde afetler zamanında tatil yapmasından korusun şovmen şovmen hemde tescilli Yunan şovmeni
 • Vtannn 04.08.2022 09:44
  Her şey çok güzel oldu
 • Hamidiye Süvarisi 04.08.2022 09:43
  Nasıl güzel oldumu imamoğluna oy veren, sözüm onlara aciz,davasını tutmaz,sahip çıkmaz sağ kesim.
 • Çakar 03.08.2022 18:39
  Bu zübüğün suratında rabbi yessir varmış... Meral ablası demiş.....
Daha fazla yorum görüntüle