Avcılar’da kızına uyuşturucu madde satan şahsın mesajını yakalayan baba, şüpheliyi döverek karakola götürdü. Yaşanan o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, dün öğle saatlerinde Avcılar Merkez Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, Oğuzhan İ. isimli baba, bir süredir kızının hareketlerinden şüphelenerek takibe aldı.

Kızının mesajlaştığını gören baba elinden telefonu alarak mesajları okumaya başladı. Baba bir kişinin kızına uyuşturucu madde sattığını öğrenince şoke oldu. Oğuzhan İ. şüpheli ile mesajlaşmaya başladı. Bağcılar’dan motorla gelen şüpheli için baba apartmanın aşağısında pusu kurdu. Çevrede motorla tur atan şüphelinin arkasından yaklaşan baba, bir anda motordan düşürerek dövmeye başladı. Çevredeki vatandaşlarda durumu görüp şüpheliyi dövmeye başladı.

DÖVEREK KARAKOLA GÖTÜRDÜ

Sinirden deliye dönen baba, tüm cadde boyunca şüpheliyi döverek karakola sürükledi. Çevredeki vatandaşlar araba ile destek olarak şahsı karakola götürdüler. Cadde üzerinde esnaf olan Yıldız Erden, ise o anları anlattı.

Erden, “Adam kızının telefonunda, başkasının ona uyuşturucu sattığını yakalıyor. Şahıs kıza mesaj atıyor ‘Kaç tane getireyim?’ diye.Kızın babası da ’10 tane getir’ diye mesaj yazıyor. Adam, şahsa buranın adresini veriyor. Uyuşturucu satan çocuk Bağcılar’dan buraya geliyor. Motorla birkaç tur atıyor. O sırada adam telefonla konuşurken yüz yüze geliyorlar. Hemen yakalıyor çocuğu, ayağından sürükleyerek götürüyor. Tekme tokat çocuğu dövüyor. Buradaki esnaflar da çocuğu dövüyor. Adam polisi beklemeden, çocuğu döve döve karakola doğru götürdü” dedi.

Yorumlar 372 Yorum Var
 • Levrock 04.08.2022 19:34
  bence sen evvela kizinla konus. Belliki sorunu var buda konusmakla cözülür. Yoksa bir sonrakine daha gizli yapar, aklina soktuysa yapar.
 • Adınız 04.08.2022 14:53
  Baba net bi şekilde görünüyor, zehir tacirleri diğer velilere ders olsun diye bu babaya zarar verirse bunun sorumlusu kim olacak? bu video yayınlanarak baba hedef gösterilmiş oldu.
 • 124 04.08.2022 14:24
  Torbacıyı takip edip terbiye etmeye çalıştığın kadar kızını da takip edip terbiye etseydin keşke.
 • Hamidiye Süvarisi 04.08.2022 10:14
  Aileyi koruyan,uyuşturucuya kesin ve kesin yol vermeyen çok etkili caydırıcı kanunları olan bir babayasa lazım bize.
 • Sadi 04.08.2022 08:00
  İki sonra dalarlar o adamı yediği dayak yanına kâr kalır
Daha fazla yorum görüntüle