Küçükçekmece'de sosyal medya üzerinden tanıştığı Sıla D. (18) ile sevgili olmak isteyince Sıla D.'nin erkek arkadaşı Furkan Y. (23) tarafından pitbullu saldırıya uğrayan Halil Bağtur'un (39) ağabeyi İsmail Bağtur“Kardeşimin sağ kulağını koparmış, yüzü ve boynu kötü durumda. Dudağını ikiye yarmış. Sağlık durumu iyi değil, kulağını kaybetme ihtimali yüzde 90. Bizi en çok üzen ise kardeşime bunu yapan 2 kadının serbest kalması" dedi.

Olay, Salı günü Küçükçekmece Atakent Mahallesi'nde meydana geldi. Halil Bağtur, sosyal medyadan tanıştığı Sıla D. ile sevgili olmak istedi. Ancak sevgilisi olan Sıla D. bu teklifi kabul etmedi. İddiaya göre Sıla D., Halil Bağtur'dan maddi olarak isteklerde bulunmaya devam edince Bağtur da sevgili olmak için ısrar etti. Bunun üzerine Sıla D., Bağtur'u arayarak görüşmek istedi. Yanına kız arkadaşı T.C.Ö.'yü de alan Sıla D., Bağtur'la bir alışveriş merkezinde buluştu. Burada birlikte alışveriş yapan 3 kişi daha sonra yakınlardaki bir parka giderek oturmaya devam etti.

KÖPEKLE SALDIRIĞ 2 BİN LİRASINI VE CEP TELEFONUNU GASP ETTİLER
Parkta Sıla D. ve T.C.Ö. ile oturan Halil Bağtur'un yanına elinde pitbull köpeği olan Furkan Y.'de geldi.

İddiaya göre Sıla D. ile sevgili olan Furkan Y., Bağtur'a, 'Kızların istediklerini neden yapmıyorsun' diyerek tartışmaya başladı. Ayağa kalkıp kendini savunmak isteyen Bağtur'u gören Furkan Y., yanındaki köpeğine 'saldır' komutu verdi. Pitbull cinsi köpek komutun ardından Bağtur'a saldırdı. Sağ kulağı kopan ve yüzünde çeşitli yaralar oluşan Bağtur'un 2 bin lira parası ile cep telefonunu alan 3 kişi ise koşarak uzaklaştı. O anlar çevredeki bir iş yerinin kamerasına anbean yansıdı. Olaydan sonra Furkan Y., Sıla D. ve T.C.Ö. gözaltına alındı. Şüphelilerden Furkan Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

“BİZİ EN ÇOK ÜZEN KADINLARIN SERBEST KALMASI"
Saldırıya uğrayan Halil Bağtur'un ağabeyi İsmail Bağtur, yaşananları anlattı. Sıla D.'nin kendisini sosyal medyada Buse olarak tanıttığını, kardeşinin parasını yemek istediğini kardeşi de durumu anlayınca tuzak kurup saldırdığını ileri süren İsmail Bağtur, “Kardeşim, önce sosyal medya üzerinden bir kızla tanışmış. Bir alışveriş merkezinde görüşüp çay içmişler. Sonra tekrar buluşmak istemiş kardeşimle bu sefer de kardeşime kozmetik malzemesi aldırmak istemiş. Ondan önce de telefon faturamı öde demiş. Kardeşim faturayı ödemek isteyince kendisini Buse diye tanıtan kişinin Sıla olduğunu öğreniyor. Bu yüzden faturayı ödemiyor. Kozmetik ürünlerini de aldırmaya çalıştığını fark edince bunların parasını yemek istediğini anlıyor ve ödemiyor. Sonra ayrılıyor bunların yanından. Kız, kardeşimi arayıp 'Sen bizi yanlış anladın, biz öyle insanlar değiliz, gel bir konuşalım' diyorlar. Kardeşim de gidiyor. Kardeşime 'Biz çeteyiz, istediğimiz parayı verirsen seni affederiz' diyor. Sonra kardeşim üzerinde para olmadığını maaşını alınca kendilerine para vereceğini söylüyor. Bunun üzerine kızlar yeniden kardeşimi yanlış anladın bizi gel müsait bir yerde oturalım diye olayın olduğu parka götürüyor. Burada elinde köpek olan bir erkek geliyor. O da kardeşime, 'Sen kızların istediğini neden yapmıyorsun' diyor. Kardeşim kendini savunmak isteyince de köpeğine saldır diye komut veriyor. Köpek kardeşime saldırıyor" dedi.

Bağtur, "Kardeşimin sağ kulağını koparmış, yüzü ve boynu kötü durumda. Dudağını ikiye yarmış. Sağlık durumu iyi değil, kulağını kaybetme ihtimali yüzde 90. Bizi en çok üzen ise kardeşime bunu yapan 2 kadının serbest kalması. Biz o 2 kişinin de yeniden yakalanmasını ve tutuklanmasını istiyoruz. Adil bir yargı istiyoruz" diye konuştu.

Yorumlar 5 Yorum Var
 • Kul insan 08.08.2022 20:26
  Bir çok insanlar azgınlaştı insanlar şeytanlaşmışlar. Dünya büyük savaşlara gebe.
 • Mustafa 08.08.2022 19:25
  Cahiliye devrindeki adetleri peygamber efendimiz yıkmıştı. Kendinden yaşça büyük baynla da evlenilebilir. Yaşça küçük bayanla da. Yaş farkı da olabilir. Şimdi batı kültürü ile büyümüş olanlar daha aydın güya, yaş farkına kafayı takmışlar. ellerine geçse 18 lik eşler alırlar hiç de yok demezler bunlar. :)) Burda mesele tamamen farklı. Ortada bir dolandırma var.
 • Ts61 08.08.2022 18:38
  Idam edin olayla ilgili olanları reziller artık
 • MisafirX 08.08.2022 18:24
  Ayıp bee kızı yaşındaki kişiyle aşk yaşamaya çalışırsan olacağı bu. Hiç üzülmedim terbiyesiz herif
 • Orhan01 08.08.2022 18:07
  Kendisi 39 yasinda, 18 yasindaki bir kizi tavlamaya calisan bir erkek saf mi ki sanki hic suçu yokmus gibi ifade vermissiniz.Kizlar para istemis biz ceteyiz demiş,maaş zamani gelince yok bizi yanliş anladin demiş ve tekrar cagirmislar ve enayi erkek tekrar gitmiş.Bunlarin kendinin parasini yemek istegini bildigi halde defalarca cagirdiklarinda gitmiş.Yani haketmiş diyorum.