Ataşehir'de otomobil sürücüsü Erol Güzel, trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsü Celalettin Köse'yi silahla bacağından yaralayarak kaçtı. Olay anı çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 2 Ağustos'ta saat 13.30 sıralarında, Atatürk Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, otomobil sürücüsü Erol Güzel ile motosiklet sürücüsü Celalettin Köse arasında trafikte bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle Köse, telefonla görüştüğü arkadaşlarından yardım istedi. Bir süre tartıştıktan sonra olay yerinden ayrılan Erol Güzel, silahını alarak yeniden geldi. Güzel, tartıştığı Köse'yi silahla bacağından yaralayıp olay yerinden kaçtı. Ayağından yaralanan Köse kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken, polis olayı gerçekleştiren Güzel'i yakalamak için çalışma başlattı. Yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. 

Yorumlar 10 Yorum Var
 • vatandaş 11.08.2022 11:43
  bu millet 100 yılda bu hale geldi. uzun zaman gerekiyordu. sonuç hedefle uyumlu.
 • ada 09.08.2022 14:13
  ortalık maganda kaynıyor bu nasıl adalet sistemi yazıklar olsun
 • Metin 09.08.2022 13:22
  Polis günlerce uğraşır, araştırır, bulur, sayfalarca dosya hazırlar, hakim karşısına çıkartır ve zanlı serbest kalır. Polisimizin onca emeği boşa gider. Sürekli tekrarlanan bu kısır döngü artık Polisimiz üzerinde çok büyük bir olumsuz etki yaratıyor.
 • Vatansever 09.08.2022 12:49
  Motorcular işin tadını kacırdı.Holigan gibi onbinlercesi trafik de her türlü kuralı ihlal ediyorlar hiç geçilemeyecek yerlerden araç aynalarına vura vura geçiyorlar.Ters yön,yaya geçidi kaldırım vs.ihlalı yapıyorlar.Ehliyetsiz olanlarda var hic kask takmayanlar cabası.Sinyal vermek kendilerini trafik de göstermek hiç huyları değil.Birde kask takınca kendilerini trafik polisi sanmazlar mı.Üstüne üstlük çete gibi birleşip araç sahiplerine baskı kurnazlar mı.E insanında bir sabrı var.Ama suç bu mantar gibi üreyen hiç bir kurala kaideye uymayıp herkese efelenen sürekli korna çalarak milleti rahatsız edenlerde değil suç devlette...
 • bayram 09.08.2022 12:22
  bunlara kim dur diyecek silahsız copsuz araç yok memleket teksasa dönmüş devletin bir an önce tedbir alması lazım kötüye gidiyor durum
Daha fazla yorum görüntüle