Bolu’da, bahçeden 3 adet mısır aldıkları için bahçe sahibi Erdal Y. (55) tarafından tekme ve yumruklarla darp edilen 3 kız çocuğu hastanelik oldu. Darp edilen kız çocukları, “Bir daha yapacak mı diye hala korku var. Gece uyurken rüyalarımıza giriyor” dedi.

Olay, dün saat 14.30 sıralarında Sağlık mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Tuana B. (12), Amine Su Kocak (12) ve Fatma Ömer (12) evlerine yakın bölgede dolaştıkları sırada villanın bahçesinde ekili olan mısırları gördüler. Mısır bahçesinin sahibi Erdal Y.’nin eşinden izin alan 3 kız çocuğu birer adet mısır alarak yemek için oyun parkına gitti. Çocuklar mısırları yedikleri sırada Erdal Y. aracıyla parka gelerek tekme ve yumruklarla çocuklara saldırdı. Parkın karşısında bulunan bir apartmanın bahçesinde oturan aileler çocuklarının çığlık attığını duyarak parka gitmesi üzerine Erdal Y. aracına binerek olay yerinden kaçtı.

Aileler kanlar içinde çocuklarını hastaneye götürerek tedavi ettirdi. Darp raporu alan aileler adliyeye giderek Erdal Y.’den şikayetçi oldu. Gözaltına alınan Erdal Y., emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

“Burnumda çıkan kanlar arkadaşlarıma sıçradı”

Yaşadıkları dehşeti anlatan Tuana Baysa, “Amine ile birlikte dolaşıyorduk. Sonra bir bahçe gördük. Canımız mısır çektiği için bahçeden aldık. Mısırları aldıktan sonra parka geldik. Mısırların tadına bakarken bahçenin sahibi arabasıyla geldi. Benim çenemi tutarak defalarca burnuma yumruk attı. Sırtıma ve kafama vurdu. Benden sonra arkadaşlarımın kafasına ve gözüne vurdu. Annem bahçeden koşarak yanımıza geldi. Adam annemi görünce arabasına binerek kaçtı. Şikayetçi olduk. Darp raporu aldık. Benim burnum o kadar kanadı ki vurunca kanlar iki arkadaşıma da sıçradı. Yerlerde hala kan izleri var” dedi.

“Ceza almasını istiyoruz”

Yaşadıklarının rüyalarına girdiğini söyleyen Baysa, “Çok korktuk. Bir daha yapacak mı diye hala korku var. Gece uyurken rüyalarımıza giriyor. Hep başımızda duruyor, hep şiddet uyguluyor gibi bir his var. En büyük cezasını almasını istiyoruz. Cezaevinde kalmasını istiyoruz. Bize yaptıklarını başkasına da yaparsa diye korkuyoruz. İçimde karartı var. yine arkamızdan gelir de aynı şeyleri yaşatacak diye korkuyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar 10 Yorum Var
 • Özmen Menem 11.08.2022 09:38
  Ah be çocuklar neden gidip başkasının bahçesinden izinsiz çaldınız ? Değermi üç mısır için bu şekilde kötü muameleye maruz kalmak ? Keşke anneleriniz size bunun yanlış olduğunu öğretmiş olsaydı. Gelelim o adama " Değdimi yaptığın üç mısır için o yavrulara bu korkuyu ve eziyeti çektirdiğine ? Hiçmi vicdanın yok keşke onlara bu şekilde davranmasaydın da bir ata gibi bir büyük gibi öğüt verseydin , öğretseydiin. Geçmiş olsun çocuklara...
 • Neco 11.08.2022 08:06
  Bu adam, keşif yaptıkları düşüncesinde, akrasif olmasının sebebi var, Yaptığının cezasını çeksin
 • Ali Osman 11.08.2022 06:37
  Yahu 3 tane 5 tane misir icin şuncacik cocuklara insan vururmu ya...nasil insan oldunuz arkadas ya.Mahsulunun sadakasi olsun ne olur yani.Bu mallar bu beden bu dunya bizim degil ulan bizim degil hepimiz emanetciyiz...Ha bu arada sen adamina denk gelmemissin oyle birisine denk gelirsin kolunu bacagini kirar atar kenara zibidi ufak cocuga mi gucun yetiyor
 • Ibrahim 11.08.2022 05:30
  Aramizdaki ecnebilerinden olusmus Yargıç ve savcılardan oluşmuş bır adalet sıstemı
 • kadir 11.08.2022 03:54
  yahudi zihniyeti işte dünya malı kıymetli benim odunum benim odunum illada benim odunum mantığı,o rızkı verenin kim olduğunu kimin arttırıp eksiltme gücünde olduğunu unutmuş..Allah onu sevdiği değerler üzerine devam ederken canını alsın ve o hal üzere haşretsin
Daha fazla yorum görüntüle