Bir önceki seçimde çatı aday olmak isteyen ancak destek bulamayan Abdullah Gül, önümüzdeki seçimler için de aday olmak istiyor. Gazeteci Şaban Sevinç, Gül'le CHP'li vekil arasında geçen diyaloğu paylaştı.

Yorumlar 8 Yorum Var
 • Hasan 02.09.2022 09:25
  Üslup Tayyip, üslup Kemal Bey. Seni cumhurbaşkanlığına tanımayan aileni aşağılayan adamlara git, seni başbakan , Cumhurbaşkanı yapan sistemi karşısına alan adamlara yalvar. Bu kadar ihaneti bir insan neden yapar? Abdullah, Ahmet, Babacan ....... daha başkaları oynanan oyun Tayyip Erdoğan oyunu değil Türkiye. Helal sana Bahçeli bu oyunu erken gördün. İstemediğin sevmediğin politikalarında olsa Türkiye için doğru yoldaşın.
 • Zonguldaklı 01.09.2022 11:45
  Adamın Lafına bak; "Adayımız Kardeşim Gül" Kardeş zannedilenin lafına bak; "Tayyibe mi verecekler, Tayyibin devamını istiyorlar" Adamlar Gülün Cumhurbaşkanı olmaması için her şeyi yaptı, seçtirmedi. Reis pes etmeyip inadına kendisini seçtirdi. Sen tut seni seçtirmeyen, adam yerine koymayanlarla fink at, Reise karşı mücadele et. Onur, haysiyet ve şeref! Nasılmış, neymiş işte örneği. Evet "Ve mekerû ve mekerallah...." Çok şükür buna inanıyor ve seviyoruz.
 • Bidost 01.09.2022 08:48
  kraliçenin gülü güldürdü bizi. ey abdullah gül Reis sana ne yaptı da bu kadar düşman oldun. doğru ya fetöşçüleri biraz üzmüştü değil mi ;)
 • Hakkı 01.09.2022 07:21
  Anadoluda" Bir samanlık dolusu değneğim var, ele alacak bir tane yok" derler . Muhaliflerin alayı bir araya gelmiş, ama içlerinde bir tane adam yok. En çürüğü de Abdullah Gül. Allah ülkemizi bu basit hesapçıardan korusun.
 • Celik 31.08.2022 23:27
  Ey gidi gül. Bu hırs bukin seni kimlere maskara yapıyor izle izleki belki aklın başına gelir kardeşin seni en üst makama getirdi sen kalktın kardeşine ihanet ediyorsun bu ihtirasin seni çok komik durumlara düşürdüğünü. Hala goremiyorsan ne diyeyim aklın başından gitmis demektir onunda şifası ancak Allah CC da başka çözüm yok
Daha fazla yorum görüntüle