Büyükçekmece’de maddi hasarlı kaza sonrası, annesiyle çarpıştıkları aracın sürücüsüne sinirlenen çocuk ortalığı birbirine katıp ağladı. Şoföre küfürler savurarak “Plakanı aldım senin” diyen küçük çocuğu annesi ve çevredeki vatandaşlar güçlükle sakinleştirirken yaşanan o ilginç anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Olay, dün öğle saatlerinde Mimaroba Mahallesi’nde gerçekleşti. İddiaya göre, seyir halindeki pikap ile bir otomobil çarpışması sonucu yol üzerinde maddi hasarlı kaza meydana geldi. Pikap sürücüsü, araçlarının durumuna bakarken, annesinin içinde olduğu otomobilden inen çocuk, olayın şokuyla sinirlenerek şoföre küfretmeye başladı. Annesi ve çevredeki vatandaşlar, ağlamaya başlayan küçük çocuğu su içirerek sakinleştirmeyi denedi. Ağlamaya başlayan çocuk bu kez de sürücünün yanına giderek “Plakanı aldım. Anne, 155’i ara” diye bağırmaya başlarken annesi, oğlunu “Tamam. O suçlu” diyerek susturmaya çalıştı. Kaza yapan pikap şoförü, çocuğa aldırış etmeden hasarı kontrol etmeye devam ederken yaşanan o ilginç anlar ise çevredeki bir cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

O anlar cep telefonu kamerasında
Yaşanan anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde yaşanan maddi hasarlı kaza sonrası karşı tarafa sinirlenen küçük bir çocuğun küfrettiği, annesi ve çevredeki vatandaşlar tarafından sakinleştirilmeye çalışılan çocuğun ağlayarak şoförün yanına giderek “Plakanı aldım, Anne 155’i ara” dediği görülüyor.

Yorumlar 20 Yorum Var
 • seto 15.09.2022 10:24
  pikap sürücüsü insan evladıymış.Vursan olmaz Sövsen olmaz çocuktur demiş susmuş.ama çocuğun acilen baba dayağına ihtiyacı olduğu kesin :))
 • Bidost 14.09.2022 15:31
  Bu yaşta ne halt olacağı belli...
 • avciTURK AVCI 14.09.2022 14:11
  Cocuk demek ki babadan oyle gormus.Kufurle bagirmayla her seyi cozecegini zannediyor.Tam sopalik.
 • ferhat3436 14.09.2022 14:08
  çocuğun kesinlikle tedavi görmesi lazım.
 • ugr 14.09.2022 13:59
  çocuk anne babanın ve birazda devletin eseri,bir tokat atarsan bir ay evden uzaklaştırma.yasalar bu hale getiriyor aileleri ve çovukları
Daha fazla yorum görüntüle