Antalya'nın Manavgat ilçesinde Esnaf Odası başkanının makam aracı ile çarpışan panelvan, kaldırımdaki manav tezgahına daldı. 1 kişinin yaralandığı kazada ortalık savaş alanına dönerken, kaldırımdaki 3 kişi ölümden kıl payı kurtuldu.Yaralanan makam aracının şoförü ambulansla hastaneye götürülürken, panelvan sürücüsü 0.29 promil alkollü çıktı.

Kaza, Sorgun Bulvarı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Çevreyolu istikametinden Antbirlik istikametine gitmekte olan Gökhan Kök’ün kullandığı Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odasına ait makam aracı ile 5062. Sokak'tan Sorgun Bulvarı'na çıkan Sezai A.'nın kullandığı panelvan MATSO Kavşağı'nda çarpıştı. Kazada yaralanan makam aracı sürücüsü Gökhan Kök, 112 sağlık ekibinin olay yerindeki müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılırken, panelvanın altında kalmaktan son anda kurtulan kız öğrenci, annesiyle birlikte olay yerinden kaçarcasına uzaklaştı. Çarpışmanın şiddetiyle panelvan olduğu yerde dönerek kaldırımda bulunan manav tezgahına dalarken, manav tezgahı sahibi, müşterisi ve okuldan dönmekte olan kız öğrenci panelvanın altında kalmaktan kıl payı kurtuldu. Tezgahta bulunan sebze-meyveler ise etrafa saçıldı.

Panelvan sürücüsü alkollü çıktı
Kazanın ardından yapılan alkol kontrolünde 0.29 promil alkollü olduğu belirlenen panelvan sürücüsünün ehliyetine trafik ekipleri tarafından el konulurken, sürücü alkol almadığını iddia etti. Trafik görevlileri de hastaneye giderek kandan alkol kontrolü yaptırabileceğini belirttiler.

"Kediyi kovarken ölüyorduk"
Tezgahının başında ölümden dönen manav dükkanı sahibi Ali Bezci, tezgaha gelen kediyi uzaklaştırırken bir anda araçların çarpıştığını gördüğünü, panelvan tezgaha gelirken kaçıp kurtulduğunu söyledi.

Yorumlar 7 Yorum Var
 • bursaadan 15.09.2022 22:25
  sanki panelvan ana caddeden geçiyor.. makam aracı yan yoldan giren değil mi? bir tek ben mi böyle anladım..:?
 • Azizim 15.09.2022 21:55
  Kedi ne oldu acaba
 • dinibütünoğlu 15.09.2022 20:23
  yavrularım allah korumuş
 • Alperen 15.09.2022 20:17
  Canim benim verilmiş sadakasi varmış Rabbim ailesine bağışlamış çok geçmiş olsun çok sukur
 • TÜRKİYE 15.09.2022 19:42
  FiYATLAR BÖYLE DE DENE TLENMEZ Kİ, GEL EFENDİ GİBİ SOR.
Daha fazla yorum görüntüle