Kırıkkale'de bir mağazanın 10'uncu yılına özel ev eşyalarında ve İphone marka telefonda fiyat indirimi yaptığını duyan vatandaşlar, izdiham oluşturdu. Gece saatlerinden itibaren İphone telefon ve indirimli eşyalardan almak için mağaza önünde bekleyen vatandaşlar, kapılar açıldığında adeta birbirleriyle yarıştı.

Kırıkkale'de ev ürünleri satışı yapan bir mağaza, kuruluşunun 10'uncu yıl dönümüne özel ev eşyalarında ve İphone marka telefonda indirim yaptı. İndirimli ürün almak isteyen vatandaşlar, gece saatlerinden itibaren mağazanın önüne toplandı. Kepenklerin açılmasıyla birlikte içeriye girmeye çalışan vatandaşlar, büyük izdiham oluşturdu. Bazı vatandaşlar ise ezilme tehlikesi geçirdi. İndirimli ürünlerden almak isteyenler birbirleriyle yarıştı. Özel indirimde satışa sunulan İphone marka telefonu alabilmek için sıraya giren vatandaşlar arasında da itiş kakış yaşandı.

Saat 02.00'den itibaren mağazanın önünde beklediğini belirten Kenan Ürün, "Soğukta bekledik. Yatağımızı battaniyemizi aldık, geldik. Gece saat 02.00'den beri buradaydık. Sabaha kadar bekledik. Saat 11.00'e kadar kapının girişinden ayrılmadık. Allah'ın izniyle hakkımızı da aldık. Hayalimizdi, denk gelmiş oldu. Biriktirdiğimiz parayla aldık. 20 bin 100 liraya satın aldım. Fiyatı yüksekti, buradan daha ucuza almış olduk" diye konuştu.

Saatlerce mağaza önünde beklediğini ifade eden Berkay Akat (18) ise, "Saat geceden beri bekliyorum. Hiç bir şey alamadım. İPhone 11 alanlar varsa buradan sesleniyorum. 2 bin TL üstünü vereyim, bana satın. Anında nakit ödeyeceğim" dedi.

Yorumlar 259 Yorum Var
 • idris Derebent 25.09.2022 11:43
  yazıklar olsun acız diyenlere yaziklar olsun hükümete veryansin edenlere, yaziklar olsun nankör insanlara
 • hüsnü 25.09.2022 11:43
  Fakirimiz bile 15 bin tl.lik kuyruğa giriyorsa ÖLÜNCEYE KADAR TAYYİP çiyiz. Karnından konuşan sp li ,Yapraklı,Bebeli canlı Müslüman(!) ip li Milliyetçi(!) ler
 • Gül 25.09.2022 11:29
  Aldığımız maaş yetmiyor geçirmiyoruz diyip oradaki yoğunluğa bakacak olursak birde posta ile sipariş edenler var , demekki bu ülkede kimse aç açıkta değil ağlamayın boşuna.
 • Gül 25.09.2022 11:25
  Allah akıl fikir versin. Köşeyi dönünce röportaj yapsan hepsi açız geçinemiyorum der.
 • Ali güney 25.09.2022 11:01
  şu insanları görünce insanlığımdan utanıyorum.ne hale geldik yazık
Daha fazla yorum görüntüle