Adana’nın Kozan ilçesinde 2 kişi, çatı akması nedeniyle tartıştıkları esnafın iş yerini bastı. Saldırganlar, iş yeri sahibini dışarı çağırıp önce tokat attı ardından kılıçla yaraladı. İş yeri sahibinin av tüfeğiyle ateş açması sonucu saldırganlardan biri yaralandı. Dehşet anları, iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

23 Eylül Cuma günü meydana gelen olayda, iddiaya göre, iş yerinin çatısından dükkanına su aktığı gerekçesiyle D.E., komşuları A.D. ve M.D. ile telefonda tartıştı.
Tartışma sonrası M.D. ve A.D. esnaf D.E.’nin kapısına gelerek sokağa çağırdı. Saldırganlar esnaf D.E.’yi kolundan tutup tokatladı, ardından ellerine geçirdikleri kılıçla yaraladı.
Görüntülerde iş yeri çalışanının panikle iş yerine kaçtığı görülürken, kılıçla yaralanan esnaf D.E.’nin av tüfeğini ateşlemesi ile A.D. ayağından yaralandı. Kılıçla dükkan camlarına vuran ve ardından taşla kıran M.D. ise kayıplara karıştı.

Ayağından av tüfeği saçması ile yaralanan A.D. Kozan Devlet Hastanesindeki ilk müdahalesinin ardından Adana’ya sevk edildi.
Olayla ilgili gözaltına alınan esnaf D.E. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

M.D.’yi arama çalışmaları sürüyor.

Yorumlar 6 Yorum Var
 • Haksızlık 26.09.2022 08:50
  Dükkan sahibini niye tutukluyorsunuz. Adamı darp etmişler, canına kast etmişler, hakaret etmiş, tehdit etmiş, malına zarar vermişler, adam da karşılık vermiş. Kılıçlı adamı vursaydı daha iyiydi, oğlan kaçmış hemen..
 • Abdullah 25.09.2022 22:19
  Kılıçlı eceline susamış.
 • Barış 25.09.2022 20:39
  Malesef bu tür olaylarda caydırıcı bi ceza olmadığı için adamlar kılıçlada saldırır satırlada eminim ki burda başı yananda esnaf olur saldıranlara hiç birşey olmaz bu hep böyledir malesef.
 • AHMET 25.09.2022 20:15
  BÖYLELERİNİ ahıra kapatacaksın
 • Misafir 25.09.2022 14:00
  Bugün 4 ayrı haber okudum 3 ü Adana dan ne iş...
Daha fazla yorum görüntüle