CHP tarafından fonlanan Halk TV'de bu akşam ilginç bir gelişme yaşandı. Gazeteci Rafael Sadi, canlı yayında, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile aynı üniversitede okuduğunu hatta sıra arkadaşı olduklarını söyledi. Bu sözlerin ardından sunucu Şirin Payzın ve diğer konukların yüzü bir anda düştü. Payzın, duyduklarından sonra kelimeleri telaffuz etmekte dahi zorlandı.

HALK TV'DE YÜZLER DÜŞTÜ: KELİMELER KARIŞTI

Program sunucularından Emin Çapa araya girerek, "Rafael Bey, kim sınıf arkadaşınız, orayı ben kaçırdım" sorusuna, Sadi "Recep Bey... Hani diploması var mı yok mu tartışılan üniversitede 4 sene beraber okuduk aynı sırada." dedi.

Bu gelişmenin ardından Halk TV adeta buz kesti. Şirin Payzın ve diğer konukların yüzü bir anda düştü. Payzın, kelimeleri telaffuz etmekte dahi zorlandı.

Yorumlar 201 Yorum Var
 • Kahkahayla güldüm 05.10.2022 10:51
  Şirin hanımın tüm şirinliği bir anda kayboldu kekelemeye başladı ha hu ha na nasıl yani.....
 • Adsız 30.09.2022 23:18
  Ünüversite diplaması olmayanlar anayasaya göre cumhurbaşkanı olamazlar. sonuna kadar diplamanızı göstermeyin dünya lideri uzun adam. çatlasın bu kafir medyası.
 • Misafir 30.09.2022 00:39
  Velevki diploması olmasın, ne fark eder? Cumhurbaşaknı olmak için hangi diploma gerekli? Acaba Ecevit hangi diploma ile başbakanlık yaptı? A. Necdet Sezer diplomalıydı da bu ülkeye ne kattı? Diplomayı tartışmak bile aslında icraata laf edilemediğini gösterir
 • Misafir 30.09.2022 00:03
  Noldu modörötör gördünmü yada kapak olsun istersen
 • Cumali 29.09.2022 22:48
  Önce diploma varmı yokmu araştıracan sonra ağzını doğru kullanacaksın ama sizde nerede o dürüstlük çamur at izi kalsın onun için size inat ölümüne reis diyorum sizden nefret ettiğim için sonuna kadar akp
Daha fazla yorum görüntüle