Bolu'da yangın çıkan apartmanda kedileri dışarı çıkarmak için girdiği dairede halıları kirleten itfaiye eri, ev sahibi kadından helallik istedi. İtfaiye erinin helallik istediği kadın ise, "Keşke kedilerimi getirseydiniz, o zaman hakkımı helal edecektim" şeklinde cevap verdi.

Olay, Sağlık Mahallesi Esat Sokak'ta bulunan 5 katlı apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 5 katlı apartmanın garajında, henüz bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Dumanların sardığı apartmandaki vatandaşlar evlerini terk ederek durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Garajda çıkan yangın, olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle dairelere sıçramadan söndürüldü.

Apartman sakini bir kadın, yangın söndürme çalışmaları esnasında evinde kedilerinin bulunduğunu ve durumlarından endişe duyduğunu söyleyerek, itfaiye ekiplerinin kedilerini kontrol etmesini istedi. İtfaiye ekipleri, kedileri kurtarmak için çatı katından daireye giriş yaptı. Kedilerin sağlık durumlarının iyi olduğunu gören ve korktukları için yakalayamayan itfaiye ekipleri elleri boş aşağı indi.

"KEDİLERİMİ GETİRSEYDİNİZ HAKKIMI HELAL EDECEKTİM"

İtfaiye eri, kedilerini bekleyen vatandaşa, "Kedileriniz çok sağlıklı, ben onları tutamadım; çok ürkmüş hayvanlar. Evinizde bir tane dahi duman yok ama sadece halılarınız biraz battı. Hakkınızı helal edin" dedi. İtfaiye erinin helallik istediği kadın ise, "Keşke kedilerimi getirseydiniz, o zaman hakkımı helal edecektim" şeklinde cevap verdi.

Yorumlar 241 Yorum Var
 • Sami 03.10.2022 06:38
  Aklaksız
 • misafire 02.10.2022 07:30
  Hayvanı daha kıymetli hanımefendinin......
 • Karahan 02.10.2022 05:40
  Kendi yaşlı ananıza babanıza bu kadar bakmazsıniz kedileri utanmazsaniz ben doğurdum diyeceksiniz utanmaz kadın
 • Ercan pekesen 02.10.2022 05:06
  Geri zekalı adam yangın mi çıkardı evi söndürmeye geldi senden helallikte istenmez kedi anası
 • İNANÇ KUTSALDIR 01.10.2022 23:45
  Ya o itfaiyeci size hakkını helal etmezse? Bunların da insan diye oksijen tüketmesi, insan muamelesi görmesi zoruma gidiyor...
Daha fazla yorum görüntüle