Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın millet ittifakının adaylığı için öne sürülmesi CHP yandaşı gazeteci Can Ataklı'yı çileden çıkardı.

Daha önce HDP'nin millet ittifakının ortaklarından olduğunu savunan ve beğenmeyen gitsin Erdoğan'a oy versin diyen CHP'nin yandaş gazetecisi Can Ataklı bu kez anketlerde öne çıkan İmamoğlu ve Yavaş'ın adaylıklarını sert dille eleştirdi.

Belediye başkanlarını aday göstermenin aptallık olacağını söyleyen Ataklı, "Lan Yavaş nereden aday da Kemal Kılıçdaroğlu'nu geçsin. İki tane anket şirketinin bir çek karşılığında aday gösterdiği bir adam." diye konuştu.

İmamoğlu'nu da hedef alan Ataklı, "İstanbulluyum İstanbul'a hizmet bekliyorum o kadar. İstanbul halkı seçtiyse çalışacaksın kardeşim." dedi.

"BANA KIZIYORLAR APTAL APTAL"

Ataklı'nın yayınladığı videoda konu hakkında yaptığı açıklamalar şöyle:

"Aday yarıştırma işini önleyemediler kardeşim. Kamuoyunun beyni yıkandı. Sadece Ankaralı Mansur kaldı gibi ismini buraya soktular. Bu belediye başkanları falan aday olmayacak saçma sapan bir şey zaten.

Yorumlar 53 Yorum Var
 • Vatan millet Sakarya 11.10.2022 13:24
  , zilletin ittifakında vatan hainleriyle işbirliği esastır,nokta
 • Görkem akyavuz 08.10.2022 09:18
  Boş konuşmuşsun bilader ortada ülke ve dünya siyasetinin kaderinin belirleneceği bir sürece giriyoruz , kimin aday olup olmayacağı o dönemin aktif siyaset içinde otoriter yapıya sahip biri olacak sen canını sıkma.
 • Candan 07.10.2022 17:37
  Türkiyede seçimler meselesi Müslüman ve milli hsasasiyete sahipler ile Kafirler ve onların uzantıları arasında olan bir meseledir. Bu vatanı seven ve müslüman olan her bir vatandaş Recep Tayyip Erdoğandan başkasına oy vermez. Abd, Rusya, İsrail, Yunan ve Ermeni özetle kafir zalimlerini ve münafıkları seven de Recep Tayyip Erdoğana oy vermez.
 • Yunaklı 07.10.2022 17:19
  Can Ataklı seni sevmem ancak; Mansur Hızlı için söylediklerine katılıyorum. HDP Mansur a oy verirse yazıklar olsun. Konuşandan korkmayın, konuşmayandan korkun.
 • Yazık 07.10.2022 16:33
  Dökülün kardeşim dökülün,gerçekleri birbirinize kızınca açıklarınızı anlatıyorsunuz ya süper oluyor..Kitleye bu anketleri basıyorlar sonra seçim gecesi kitle alkolik oluyor.Hep göz boyama geldik geliyoruz hikayeleri..Yersen
Daha fazla yorum görüntüle