Joao Pedro'un sakatlığı ile sarsılan Fenerbahçe, Ocak ayındaki ara transfer döneminde santrfor mevkine takviye yapmaya hazırlanıyor. İtalyan basınından yer alan habere göre, Suudi Arabistan Ligi takımlarından Al Nassr'da forma giyen Beşiktaş'ın eski yıldızı Vincent Aboubakar ile bir Türk takımı ciddi bir şekilde ilgileniyor ve durumunu araştırıyor.

Aynı haber kaynakları bu Türk takımın çok büyük bir ihtimalle Fenerbahçe olduğunu da ifade etti. Vincent Aboubakar yaz transfer döneminde de Fenerbahçe'nin gündemine gelmişti.

PİYASA DEĞERİ 5 MİLYON EURO

Güncel piyasa değeri 5 milyon Euro civarında olan Aboubakar'ı, Fenerbahçe'nin bonservisiyle birlikte alma ihtimalinin olduğu da gelen haberler arasında. Kulübünden ayrılmaya sıcak baktığı ifade edilen Aboubakar için en ciddi sorun aldığı yüksek ücret. Ancak bu durumun biraz Aboubakar'ın fedakarlığı biraz da başarı bonuslarıyla aşılmaya çalışılacağı belirtiliyor.

Beşiktaş'ta 2 şampiyonluk yaşayan Vincent Aboubakar, Dünya Kupası'ndaki performansıyla da göz doldurdu.

 Güncel piyasa değeri 5 milyon Euro civarında olan Kamerunlu santrfor için Fenerbahçe hem menajeri hem de kulübü ile temasa geçmiş durumda. Aboubakar yaz transfer döneminde de gündeme gelmişti.

Yorumlar 0 Yorum Var