İstanbul Alibeyköy'de tramvay ile İETT otobüsü kaza yaptıktan sonra yol kenarındaki bir kulübeye çarptı. O sırada Selahattin Şahin'in içinde bulunduğu kulübe üzerine yıkıldı. Şahin olaydan burnu bile kanadan kurtulurken, inanılmaz anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Alibeyköy'de içinde yolcuların bulunduğu 34 TP 7116 plakalı İETT otobüsü tramvay yolundan geçerken kaza oldu. İETT otobüsü ile tramvay çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle sürüklenen İETT otobüsü yol kenarındaki bir kulübeye çarptı. O sırada otoparkta görevli bulunan Selahattin Şahin kulübenin içindeydi. Kulübe üzerine yıkıldı. Bir anda neye uğradığını şaşıran Şahin, enkazın altından ayakta çıktı. Şahin 4'ü ağır 19 kişinin yaralandığı kazadan burnu bile kanamadan kurtulurken, o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Dehşet anlarını anlattı

Kaza anını anlatan Selahattin Şahin, "Kulübenin içindeydik. Bir anda otobüs kulübeye vurunca deprem oluyor zannettik. Bir anda korktuk. Metro otobüsü ikiye bölmüş. Biz dışarıya fırladık. Şükürler olsun bir şeyimiz yok. Yaralılar vardı. Çok korktuk. Şoku hala atlamadık. Kıl payı ile kurtardık. Kaza sonrasında bir anda burası doldu. Otobüste bağıran çağıranlar insanları indiriyorlar. Yaralılar hastaneye kaldırıldı" dedi.

Yorumlar 41 Yorum Var
 • 2023 Seçimleri 05.12.2022 23:53
  Sırf diyet borcunu ödeyeceksin diye işi bilen kadroların hepsini işten çıkartıp yerlerini ne idiğü belirsizlerle doldurursan her şey olur.
 • Kado 05.12.2022 20:21
  Tramvay çok süratli
 • HİKMETT.. 05.12.2022 20:07
  Bekçi kardeş, Allah'ın sevgili kuluymuş. Burnunun dahi kanamaması için % 1 ihtimal gerçekleşmiş. SubhanAllâh..
 • Vatandas 05.12.2022 19:54
  Trafık acısından bır duzen yokkı mılyon lıralık araclar kımlere teslım bunu arastırmak gerek ıstanbul eskı ıstanbul degıl ona buna cekı duzen verenler boyle mevzularada egılsınler.
 • Ali İhsan 05.12.2022 19:14
  Yazık ya.Yaralılara geçmiş olsun.Allah şifa versin.Ama işte "her şey çok güzel olmuyor " Dağdan inen insanları otobüs şoför koltuğunamı oturttular acaba birde o var.
Daha fazla yorum görüntüle