Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul'da bulunan hastaneleri ziyaret etti. Bakan Koca Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi'nde yılın ilk bebeklerini gördükten sonra hastaneden ayrılırken Lizbondan gelen gurbetçi ile karşılaştı. Bakan Koca'ya sarılarak samimi görüntüler sergileyen Seymen, Portekiz'de doktorlara Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ni anlattığını söyledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'da bulunan hastaneleri ziyaret etti. Hastalara geçmiş olsun ve yeni yıl dileklerini ileten Bakan Koca bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ziyaretlerine Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi'nden başlayan Bakan Koca, Okmeydanı Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi, Seyrantepe Hamidiye Etfal Hastanesi ve Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi'nin acil servislerini ziyaret etti.

Bakan Koca sosyal medya paylaşımında "Acil servisindeki arkadaşlarımızı ziyaret ederek onların şahsında tüm hekimlere, sağlık meslek grubu mensuplarına iyi yıllar diledik. Hastalarımıza geçmiş olsun ve iyi seneler dileklerimizi sunduk. 2023, sağlıkta önceki yılları geride bırakacak" dedi.

GURBETÇİYİ KIRMAYAN BAKAN KOCA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Sağlık Bakanı Koca, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi'nde yaptığı ziyaretin ardından hastaneden ayrılırken, Portekiz'in Başkenti Lizbon'dan tedavi için gelen gurbetçi Abdülkadir Geylani Seymen ile karşılaştı. Bakan Koca'nın yanına gelen Seymen, fotoğraf çektirme isteğini dile getirdikten sonra bir taraftan da hastaneden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Bakan Koca'ya sarılarak samimi görüntüler sergileyen Seymen, Portekiz'de doktorlara Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ni anlattığını söyledi.

Yorumlar 40 Yorum Var
 • Mustafa 06.01.2023 08:26
  Hastaneler güzel ama yönetim güzel mi? Devletimiz böyle tesisleri yaptı millet için ama insanlar gereken hizmeti yeteri kadar alamıyor.
 • Murat 01.01.2023 18:11
  Biz gurbetciler baskayiz....... :)
 • Eren 01.01.2023 15:11
  İlaç konusunda sıkıntı hep ithal olan ilaçlardan kaynaklı savunma sanayisinde olduğu gibi ilaç sanayisinde de bağımlılığımızı hızla minimum seviyeye getirmemiz lazım.
 • Çiçek 01.01.2023 14:55
  YA görüyoruz hastane HİZMET YAPIYORLAR ALLAH VAR GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İstemez indirim yapıyorlar gazda bir çok AKP SAYESİNDE EMEKLİ Olacak nankör yalancıları hainleri de ALLAH Bildigi gibi yapsın ÇALIŞAN İKTİDAR Gerisi yalan yalan yalan bence en azından KASETÇİ deyil terörist. deyil tecavüzcü deyil YUNAN deyil ERMENİ Deyil ALLAH Şükürler. olsdun agzı içki kokan lardan deyil
 • Unutmayan 01.01.2023 14:43
  Bakmala görmek arasındaki fark ! Bir de içimizdekiler görebilse
Daha fazla yorum görüntüle