Terör örgütü YPG/PKK elebaşı Duran Kalkan, saklandığı mağaradan Türkiye'deki 2023 seçimlerine ilişkin açıklama yaptı. Muhalefete çağrıda bulunan terörist Kalkan, "İyi birleşsinler. Böyle bir demokratik değişime yönelen herkese, her türlü desteği vereceğiz. Onlarla biriz, beraberiz." dedi.

Terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Duran Kalkan, saklandığı sığınaktan yayınladığı mesajla muhalefete seslendi. 2023 seçimlerine ilişkin konuşan PKK elebaşı Kalkan, muhalefet partilerine seslenerek "2023 değişim yılı olmalı" dedi.

"GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ"

Duran Kalkan, "Biz de bu yılın böyle sonuçlar ortaya çıkarması için hareket olarak her türlü mücadeleyi yürüteceğiz. Bu hareketin gerçekleşmesini isteyen herkese gereken desteği vereceğiz. Onlarlar biriz, beraberiz." ifadelerini kullandı.

PKK ELEBAŞINDAN MUHALEFETE MESAJLAR: SORUMLULUKLARINIZI BİLİN

Duran Kalkan şöyle konuştu: "Muhalefet yeniliği verebilir. Çok daha etkili olabilirler. Parti, kurmak, siyasi mücadele etmek, seçime girmek zor bir iş midir? Bu 2023 yılı Türkiye'de demokratik devrim yılı. Dolayısıyla Türkiye'de büyük değişim yılı. 2023 böyle olmaya adaydır. Kendisini böyle bir şeyin içinde görenler doğru anlasınlar, iyi birleşsinler, görev ve sorumluluklarının bilinciyle hareket etsinler.

"ONLARLA BİRİZ"

2023 Türkiye'de tarihte olmamış bir devrim yılı haline gelebilir. Bizim diyeceğimiz bu, hedefimiz. bu. Biz de bu yılın böyle sonuçlar ortaya çıkarması için hareket olarak her türlü mücadeleyi yürüteceğiz. Bu hareketin gerçekleşmesini isteyen herkese gereken desteği vereceğiz. Onlarla biriz, beraberiz."

 

Yorumlar 171 Yorum Var
 • Ben 26.01.2023 00:40
  Nokta atışıyla yok olacaksin
 • Metin Güner 25.01.2023 20:42
  Robert Kolejinde Bir Yıllık Yapılıyor... Her öğrencinin Resmi ve Altında Arkadaşlarının Yorumları Yazılıyor... Meralde Herkese Yanaşan Gülücükler dağıtan İsterik bir Genç Kız... Meralede Şu cümleler yazılıyor... '''' Ve Tanrı kadını Yarattı , Meral Ne İş '''''....!!!!!! MERAL GERÇEKTEN SEN NE İŞSİN ... Milliyeçiyim diyeceksin Ama Vatan Hayinleri ile birlikte Olacaksın.... YAZIKLAR OLSUN Sanada Bunlara İnanlarada...
 • Ertuğrul 25.01.2023 14:46
  Bu şeytanın itleri bunlari dedikten sonra chpkk hariç diğer avaneler hala o masada oturuyorsa bunlara oy veren destekçileri ile Allah Kahhar ismiyle kahretsin.
 • Ercan 25.01.2023 13:06
  Sizin bir ve beraber olduğunuzu biliyoruz zaten. Teşkilat seni bulacak ve sende MamL ile tanışacaksın senide sarı torbaya sokacağız, ortaklarınıda sandığa gömeceğiz. cCc
 • Musa 25.01.2023 12:49
  Şu iti bi SİHA yla patlatmak için sürekli izlememiz lazım.
Daha fazla yorum görüntüle