Eski CHP'li yeni TİP'li ve İslam'a düşmanlığıyla bilinen Sera Kadıgil bir kez daha Müslümanlara ve İslam'a nefret kustu.

TİP Ataşehir İlçe Örgütü açılışında konuşan Türkiye İşçi Partisi Sözcüsü Sera Kadıgil'in, “Biz bu rejimi tarihin çöplüğüne yollayacağız” ifadeleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

''ALLAH DİYE DİN DİYE YÖNETİLMEYİ KABUL ETMİYORUZ''

“Hepimiz emeğiyle, alın teriyle yaşayan insanlarız ve bir avuç patron tarafından Allah diye, kitap diye, din diye bizleri manipüle eden bir avuç patronperver insan tarafından yönetilmeyi artık kabul etmiyoruz. Kabul etmiyoruz bunu” dedi.

''BİZ BU REJİMİ TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE YOLLAYACAĞIZ''

Kadıgil, ''Hiçbir Kürt, Alevi, gay, kadın, başörtülü, başörtüsüz arkadaşımız kimliğinden ötürü, varoluşundan ötürü yargılanmasın, ötekileştirilmesin istiyoruz. Bu kadar basit bir şey istiyoruz ve özgürlük istiyoruz. Hepimiz için özgürlük istiyoruz. Başımıza zebellah gibi çöken 20 yıldır neyimiz varsa neyimiz yoksa sömüren bu saray rejiminin yıkılmakta olduğunu biliyoruz. Biz bu rejimi yıkacağız. Biz bu rejimi tarihin çöplüğüne yollayacağız.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar 673 Yorum Var
 • Mustafa 28.01.2023 22:50
  Acilen tedavi edilmeli, 112 ile alalım arkadaşı
 • MustafaBEKTAŞ 28.01.2023 17:20
  Ne kadar da zavallısın, kadıgil.
 • Ercan 27.01.2023 12:27
  Bunun gibileri Allah 'a havale ediyorum. Bunlara söylenecek söz çok ama ... olmuyor
 • vatansever 26.01.2023 15:21
  çöplüğe atılacak olanlar sizlersiniz lezzolar gaylar ayrılıkçılar geliyor yirmi yıldır gelmekte olan ya bu diyardan gideceksiniz yada müslüman Türk halkının iradesine boyun eğeceksiniz bu böyle biline zındıklar milli piyango alan biri sonuçlar açıklanana kadar büyük ikramiyenin planlarını yapar açıklandıktan sonrta tüh der bidahakine deyip avunur işte sizdeki bu geçmeyen piyango sendromudur fakat gerçek farklı size amorti bile yok
 • Osmanlı 26.01.2023 12:32
  İnsan görünümlü...Acaba nedir??
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek