Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tematik kamp ve faaliyet çalışmalarının önümüzdeki dönemde de devam edeceği müjdesini sizlerle paylaşmak istiyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Tematik Kış Kampları Kapanış Programı'na bir video mesaj gönderdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şunları kaydetti;

15 farklı ilimizde, 15 farklı temada hayata geçirilen kış kamplarının 7'ncisini tamamlamış bulunuyoruz. 7'nci tematik kış kamplarının düzenlenmesinde emeği ve katkısı olan herkesi canı gönülden tebrik ediyorum.

30 Ocak Pazartesi gününden bu yana devam eden kamplarımızda benzer ilgi alanlarına sahip gençlerimiz olarak bir araya geldiniz. Arkeolojiden kış sporlarına, dijital iletişimden güzel sanatlara, mühendislikten psikoloji ve edebiyata geniş bir yelpazede eğitim aldınız. Hem daha önce ziyaret etmediğiniz şehirlerimizi gezme, hem de akademik ve entellektüel birikiminizi geliştirme imkanı buldunuz. Sizler büyük bir kardeşlik halesi oluşturarak dayanışmanın, paylaşmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergilediniz.

Sizleri batıdan devşirdikleri tanımlara ve harflere hapsetmeye çalışanlara inat Teknofest gençliğinin nasıl olması gerektiğini gösterdiniz. Her birinizin bu kamp dönemini yeni dostluklar kurmak, yeni beceriler kazanmak suretiyle verimli bir şekilde değerlendirdiğinize inanıyorum. Biz de ülkemizin farklı illerinden binlerce gencimizin kamp programlarına gösterdiği teveccühünden dolayı son derece memnunuz. Tüm bu kazanımların hayatınız boyunca yolunuzu aydınlatmasını temenni ediyor, kamplarımızda konuşmacı ve eğitimci olarak iştirak eden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Tematik kamp ve faaliyet çalışmalarının önümüzdeki dönemde de devam edeceği müjdesini buradan sizlerle paylaşmak istiyorum.

"İnandığı ve azmettiği zaman bu ülkenin gençlerinin neleri başarabileceğini çok iyi biliyorum"

Son 20 yılda gençlerimizle omuz omuza vererek nasıl ülkemizi tarihinin en büyük başarıyla tanıştırmışsak. İnşallah Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu da yine siz gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz. Bu süreçte sizlerden tek beklentimiz devletinize güvenmeniz, kendinize inanmanız, büyük bir milletin evladı olduğunuzu asla unutmamanızdır. Yaklaşık 40 senedir gençlerle beraber yol yürümüş bir siyasetçi olarak inandığı ve azmettiği zaman bu ülkenin gençlerinin neleri başarabileceğini çok iyi biliyorum. Yeter ki siz çalışın, üretin, hayal kurum, geleceğe dair umutlarınızı asla kaybetmeyin. Allah'ın izniyle gerisi muhakkak gelecek ve zafer sizlerin olacaktır. Rabbim yolunuzu, bahtınızı açık etsin diyorum.  

Yorumlar 13 Yorum Var
 • Recep IŞIK 03.02.2023 18:11
  Ben sizi ULU ALLAH CC.na havale ediyorum.Gözünüze dizinize dursun.2002 den önce ÖKSÜRSEK açlıktan kemerimiz kopuyordu.Benim EMİRÜL ÜMERAM,HADİM ÜL TÜRKİYEM,HADİM ÜL HARAMEYNİM,ULU HAKAN VE ULU LİDERİM HAŞMETLİ SULTANIM sayın Recep Tayyip ERDOĞAN bey efendi 2002 senesinde KÖHNE ÇAĞDAN alıp IŞIK HIZI ÇAĞINA ULAŞTIRDI ülkemi.Kuzeyden güneye,doğudan batıya ALMAN OTOYOLLARI gibi donattı,her ile hava limanı her ulaşılamayan yerlerden dağların altını delerek tünellerle ulaştı,her il ve ilçeye üniversite,her il ve ilçeye öğrenci yurtları,her ile baraj,dünyanın en iyisi ŞAVŞAT barajı,AVRASYA,TÜNELİ,MARMARAY, YAVUZ SULTAN SELİM HAN KÖPRÜSÜ,OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ,ÇAMLICA KULESİ,AYASOFYA ,ÇAMLICA CAMİİ,
 • dr ismailbey 03.02.2023 16:58
  15-30 yaş arası gençlerimiz o kadar boş zamanları varki etkinlikler 7 milyon gence seçim dopingi gibi iyi gelir ayrıca cepsiz genç yok bunlara ötv indirimli yarı fiatlı cep satışları da acaip doping yapar işsiz gençlere bilişim ve kurumlarda meslek kariyerlerine uygun staj mahiyetli veya ön iş öğrenme adı altında fiziksel ve düşünsel güçlerinden yararlanmak için syvakıfları kanalıyla yönlendirme yapmanın tam zamanı iyi olur.dr
 • Urfa'lı 03.02.2023 14:58
  Öğretmen ataması istiyoruz
 • Antipontus 03.02.2023 14:27
  Haramiye laf söyletmeyen haramyedinin yalama editörü az kaldı yeminiz kesilecek çöplüğünüze döneceksiniz.
 • cevdet 03.02.2023 14:20
  emekli maasşları çok düşük gecinemiyoruz ,
Daha fazla yorum görüntüle