6’lı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun MP lideri Muharrem İnce’ye yaptığı ziyaretin ayrıntıları netleşiyor. İnce’nin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette liderlerin çay-kahve-pasta eşliğinde sohbet ettikleri öne sürüldü.

Haber7 - ÖZEL

Ramazan ayında dindar seçmenin oyunu alabilmek için takiye yapmakla eleştirilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eski CHP’li Muharrem İnce’nin yeme-içmeli buluşması, CHP’ye yakın gazeteci Şaban Sevinç’in paylaşımıyla açığa çıktı.

FENA POT KIRDI

Bizim Tv Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, Kılıçdaroğlu ile İnce’nin samimi bir ortamda görüşme gerçekleştirdiğini, herhangi bir tartışma yaşamadıklarını anlatıp güzelleme yapmak isterken pot kırdı.

Sevinç, Kılıçdaroğlu-İnce görüşmesinde liderlere çay ve kahve ikramı yapıldığı, kuru pasta yendiğini söyledi.

İftar öncesi gerçekleşen görüşmenin yeme-içmeli olarak tertiplendiğinin ortaya çıkması, Kılıçdaroğlu’nun boy gösterdiği iftar sofralarının “takiye masası” olduğunu gözler önüne serdi.

Ankara’da 29 Mart’ta yapılan görüşme saat 17:00’de gerçekleştirildi. İnce ve Kılıçdaroğlu basın açıklamasını saat 18:10’da yaptı. Ankara’da iftar vakti ise 19:16 olarak kayıtlara geçti.

ÖNCE İKRAM SONRA İFTAR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP destekli 6’lı masanın cumhurbaşkanı adayı olduktan sonra Ramazan iftarlarında boy göstermeye başlamış, türbe ziyaretlerine koşmuştu.

Konya’da Mevlana Türbesi’ne giden, İstanbul’da Peygamber Efendimiz’in giysisinin bulunduğu Hırka-i Şerif Camii Külliyesi’ni ziyaret eden, Malatya’da depremzelerle birlikte iftar edip, İstanbul’da Gelecek Partisi’nin iftar organizasyonunda boy gösteren Kılıçdaroğlu’nun, iftar öncesi çay-kahve-pastalı ikili görüşmelerde bulunması takiye örneği olarak kayıtlara geçti.

Yorumlar 15 Yorum Var
 • Veli aktaş 07.04.2023 17:53
  Bunlar(chp ve yandaşları) iki yüzlü münafıklar.temel sayesinde mücahid de oldu.değme keyfine.
 • Yiğido58 07.04.2023 16:44
  Münafıklar ikiyüzlü olurmuş Yapan dolan kumpas vs
 • Mert 07.04.2023 14:01
  seni gidi Kandirikci
 • umut 30.03.2023 17:28
  Kardeşim ne çabuk unuttunuz, zamanın birinde ramazan ayında muharrem incenin deniz kenarında sıcak ta bira içerken ki halini, ne değişti o günden bu güne
 • SOLO TÜRK.... 30.03.2023 17:19
  Din tüccarları bunların ta kendisi.
Daha fazla yorum görüntüle