CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yedili masanın Manisa mitinginde Türkiye'ye rakip ve hasım devletler için caydırıcı aktif güç çarpanı olan terör örgütleriyle mücadelede başarılı operasyonlara imza atmasını sağlayan savunma sanayi alanındaki başarılı icraatlere karşı, "Tanklar, toplar, tüfekler sanki savaşa gidiyoruz. O Anadolu gemisi İzmir’e geldi, ayın 15’inden sonra gidecek. İHA, SİHA lafı da duymayacaksınız." sözleriyle hedef aldı.

AK Parti İzmir Milletvekili Özalan da Yavaş'ın skandal sözlerini Twitter hesabından, "CHP'li Mansur Yavaş: "O Anadolu gemisi şimdi İzmir'e geldi, ayın 15'inden sonra gidecek. İHA, SİHA lafı da duymayacaksınız. Muhalefet misiniz? İşgal ordusu musunuz?" ifadeleriyle yayınladı.

Özalan'ın paylaşımı binlerce etkileşim ve yüzbinlerce görüntülenme aldı. Vatandaşlar Mansur Yavaş'a sert tepkilerde bulundu.

Yavaş skandal sözlerini paylaşan Alpay Özalan'a, "Bir tane troll milletvekili var. Kaslarını geliştirmekten beynini geliştirmeye fırsat bulamamış. Diyor ki; 'bunları kaldıracaklar'" hakaretini savurdu.

Oysa Özalan'ın, "bunları kaldıracaklar" diye bir ifade kullanmadığı görülüyor.

"ZEKA SEVİYEN BİLİNDİĞİ İÇİN 4 YILDIR KONUŞTURULMAYAN BİR ÇAPSIZSIN"

AK Parti İzmir Milletvekili Özalan kendisine hakaret eden CHP'li Mansur Yavaş'a böyle yanıt verdi;

"Mansur Yavaş denilen kendini bilmez, aklınca bana hakaret etmiş. Yahu sen zeka seviyen bilindiği için 4 yıldır konuşturulmayan bir çapsızsın. Kendi partin bile sana bu muameleyi yaparken, beyin konusuna girmen senin için biraz riskli değil mi.

"KILIÇDAROĞLU'NUN HDP VE SELO'YA VERDİĞİ TAVİZLERİ ÖRTMEK İÇİN ORTALIĞA SALINDIN"

Konuştukça batma diye yıllarca konuşturulmadın. Şimdi de Kemal Kılıçdaroğlu'nun HDP ve Selo'ya verdiği tavizleri örtmek için ortalığa salındın.

"TERÖRİST ELEBAŞILARI GENEL BAŞKANIN KILIÇDAROĞLU'NU DESTEKLİYOR"

Dağdaki terörist elebaşları Genel Başkanın Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık açık destekliyor. Sen de vatanseverim, adamım diye ortalıkta geziyorsun. Muhalefetin rezilliklerini örtmeye çalışıyorsun. Senin vatanın neresi, hangi vatanı seviyorsun?

"KILIÇDAROĞLU'NUN HDP BAYRAKLARI ALTINDAKİ MİTİNGİNİ PERDELEMEK İÇİN..."

Genel Başkanın Bay Kemal'i özerklik vaadini ve Van'da HDP bayrakları altındaki mitingini perdelemek için yerli ve milli silahları aşağılamaya çalışıyorsun.

Beni iyi dinle ikiyüzlü Mansur Yavaş;

Ülkenin başına geçmesini istediğin Kemal Kılıçdaroğlu, 'Oy verin Selo'yu hapisten çıkarayım. Özerklik getireyim' diyor.

"SELO TERÖRİST Mİ DEĞİL Mİ? ADAMSAN CEVAP VER"

Sana tek bir sorum var;

'Apo'nun heykelini dikeceğim' diyen ve hendek terörüne özerklik isteyen Selo, terörist mi, değil mi?

Adamsan cevap ver Mansur Yavaş"

Yorumlar 7 Yorum Var
 • Alpay 04.05.2023 06:53
  Adamsın Alpay adam
 • Ayhan Öztürk 04.05.2023 05:48
  Bravo. Çok güzel bir video olmuş. Allah razı olsun Alpay'dan.
 • fatma 03.05.2023 23:08
  helal olsun adam gibi adam alpay
 • mehmet63 03.05.2023 23:04
  Bunların iç yüzünü özet olarak anlatmış teşkkürler alpay kardeşim......
 • Misafir 03.05.2023 23:00
  Helal olsun sana kardeşim Adam gibi konuşmuş helal olsun Masur yavaş sana cevap veremez PKK dan izin almasi lazim. PKK da izin vermez
Daha fazla yorum görüntüle