Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için saatler kala sosyal medyaya düşen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sesinden dua şiiri büyük yankı uyandırdı.

Türkiye'nin kaderi yarın yapılacak olan seçimlerde belli olacak. 

Seçim çalışmalarını 86 yıl sonra ibadete açtığı Ayasofya Camii'nde tamamlayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, sosyal medyada paylaşılan duası her şeyi anlatıyor.

"İstikbalimize göz dikenlere fırsat verme"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duasında şu ifadeler yer alıyor:

Allah'ım hamd sana mahsustur. Allah'ım senin ihsanına kimse karşı çıkamaz. Senin tuttuğunu da kimse alamaz. Biz sadece sana tabiyiz. Allah'ım lütfundan, rahmetinden, bereketinden ve rızkından bizlere bolca ihsan eyle. Ülkemizi ve milletimizi muhannete muhtaç etme. İstiklalimize ve istikbalimize göz dikenlere fırsat verme.

Ey kalpleri çekip çeviren Rabbim, benim ve arkadaşlarımın kalbini yolun üzere sabit kıl. Bizlere sıratı müstakimden ayırma. Fitnelere karşı kalplerimizi koru. Allah'ım öne geçiren de geride bırakan da şahsımı ve dava arkadaşlarımızı milletimize hizmet yolcuğundan geri bırakma. Tüm mazlumların umudu olan bu cennet vatanı ilelebet payidar eyle. Minarelerimizden ezanlarımızı susturma.

Camilerimizden Kur'an-ı Kerim nidalarını eksik etme. Semalarımızdan bayrakları mahrum bırakma Allah'ım. Verdiğini kimse engelleyemez. Engellediğini kimse veremez. Uzaklaştırdığını kimse yaklaştıramaz.

Vatanımızın bekası, milletimizin huzuru için mücadele eden kahramanları sen koru. Sen alemlerin Rabbisin, senin her şeye gücün yeter. Amin. Rabbim dualarımızı dergahı izzetinde kabul buyursun. Rabbim yolumuzu, bahtımızı açık etsin.

Yorumlar 304 Yorum Var
 • İsmail59 19.05.2023 13:57
  AMİN HAYIRLI cumalar ALLAHA emanet ol
 • Mustafa 14.05.2023 17:31
  Amin
 • Engin Efe 14.05.2023 12:00
  Binler Amîn.
 • Hasan 14.05.2023 11:10
  Amin amin amin yarabbi sen yaar ve yardımcımız ol inşallah
 • Hatice 14.05.2023 09:12
  Sayın Cumhurbaşkanım Allahın izniy ile bugün zafer bizim Allahvazze ve celle doğru olanın yanında dır Rabbim kötülük peşinde olanlar hidayet versin doğru yolu bulsunlar Aminn ecmain
Daha fazla yorum görüntüle