Almanya'da yaşayan bir dönerci, Başkan Erdoğan'ı destekleyen depremzedeleri hedef aldı. Deprem bölgesine 12 bin euro gönderdiğini söyleyen küfürbaz, "Yardımlar haram zıkkım olsun. Sizler alçaksınız" diyerek hakaretler yağdırdı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. Şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Almanya'da dönercilik yaptığını belirten bir küfürbaz, seçim sonuçlarını görünce adeta çıldırdı...

Cumhurbaşkanlığı yarışında Başkan Erdoğan'ı destekleyenlere küfür ve hakaretler eden vicdansız, çektiği videoda şu ifadeleri kullandı:

ALÇAK VE ŞEREFSİZSİNİZ

"Deprem bölgesindekiler buraya bir gelsin... Sizler alçak ve şerefsizsiniz. Gittiniz oyunuzu ona verdiniz.

Bunu Erdoğan'a oy verenlere diyorum. Ben sizin evlatlarınıza yaşıtlarınıza acıyorum.

"HARAM ZIKKIM OLSUN"

Ben Almanya'da dönerciyim. Kendi cebimden size 12 bin Euro para gönderdim. Zıkkım olsun! Erdoğan'a oy verenler haram zıkkım olsun."

YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI

Gelen son dakika bilgisine göre; Şüpheliye yönelik 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama' suçundan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından re'sen soruşturma başlatıldı. Soruşturma çerçevesinde, şüphelinin gözaltına alınması yönünde talimat verilirken, ayrıca şüphelinin yurtdışında bulunma ihtimaline karşı hakkında yakalama kararı da çıkarıldı.

"MUHAMMED YAKUT İÇİN CANIMI BİLE FEDA EDERİM"

Depremzedelere küfreden dönercinin “nitelikli yağmaya teşebbüs” ve “kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme ve yayma” suçlarından tutuklanmasına yönelik yakalama kararı çıkartılan, hakkında Kırmızı Bülten formu da düzenlenen Muhammed Yakut'la da bağlantısı çıktı. Yine TikTok'ta paylaştığı bir videoda hemşehrim diyerek sahip çıktığı Muhammed Yakut için "O benim evimde de kalır. Onun için malımı mülkümü, canımı bile feda ederim." ifadelerini kullanıyor.

 

Yorumlar 791 Yorum Var
 • Cem 25.05.2023 19:02
  Yokmu Almanya'da bir babayiğit, şuna anaya avrada küfür etmenin bedelini ödetecek
 • emre 21.05.2023 16:17
  rania kebab ay yildiz tim deesifre etti bunu devletimiz bunu davul zurnayla karsilayacak. almanyadan slm olsun bizler bunun gibi degiliz. bunun durrusu tiktokta zaten belli ismi cismidide belli
 • Kartal 20.05.2023 12:29
  Yakalama kararı çıktı turkkyeye bekleriz allahın izniyle seni tam.döner hale getiririz
 • Siirtli 20.05.2023 10:38
  49,5 çok acıtmış
 • Alparslan 20.05.2023 10:18
  Almanyadaki Ülkücü gardaşlarım Allah rızası için bu ...... bulun,gerekeni yapın
Daha fazla yorum görüntüle