Ateş Kuşları 18 bölüm fragmanı izleyiciler tarafından araştırılıyor. ATV'nin sevilen dizisi Ateş Kuşları son bölümünde yaşananlar sonrasında 18. bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki Ateş Kuşları 17. bölümde neler oldu?

ATEŞ KUŞLARI 18. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ateş Kuşları'nın 17. bölümü sonrasında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'nin sevilen dizisi Ateş Kuşları 18. bölüm fragmanında ipler kopma noktasına geldi. İşte seyircinin heyecanla beklediği Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı...

ATEŞ KUŞLARI 17. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Gülayşe, öz babası Nizam’la tanışıp tüm gerçekleri öğrendikten sonra büyük bir kararın eşiğine geldi. Ateş Kuşları’nın 23 yıldır Nizam’ı tanıdığı halde gerçek babasını ondan sakladıklarını öğrenen Gülayşe, duydukları karşısında şok oldu.

Öte yandan Çatal ise Barbaros ile anlaşarak Savcı Sare’ye anlaşmalı ifade verdi. Bu ifade sonrasında Menderes, gözaltına alındı. Menderes, tutuklanmadan önce Çatal’ın adamı Pamir’le anlaşarak Barbaros’u ortadan kaldırmasını istedi. Çatal, oğlu Barbaros’u korumak istese de yanında duran tetikçinin bizzat Pamir olduğunu anlamadı.

Nizam, Gülayşe’nin kendisiyle beraber Eyüboğlu Konağında yaşamasını isterken Ateş Kuşları ise Gülayşe’nin onlarla yaşamasını istiyordu. Bir gece boyunca her iki ailesinden de ayrı kalan Gülayşe, büyük bir karar vererek Ateş Kuşları’yla kalmaya karar verdi. Bu kararını Mola Yeri’nde her iki tarafa da açıkladığında Nizam ve Hacer Eyüboğlu büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Mercan; tam Gülayşe’ye sarılmak üzereyken, Menderes’in tuttuğu tetikçi Pamir tarafından vuruldu.

Yorumlar 0 Yorum Var