Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimini Kılıçdaroğlu'nun önünde yüzde 52,16'lık oy oranıyla kazanan Erdoğan'a bir tebrik mesajı da Muharrem İnce'den geldi.

Muharrem İnce, Twitter'dan seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanlığı makamına yeniden seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, memleketin dağ gibi birikmiş sorunlarını çözmesinde kolaylıklar dilerim" dedi.

Muharrem İnce'nin açıklamaları şu şekilde;

Ülkemize yakışan bir olgunlukla barış içinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Kesin olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanlığı makamına yeniden seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, memleketin dağ gibi birikmiş sorunlarını çözmesinde kolaylıklar dilerim.

Seçim sonuçlarına ilişkin detaylı değerlendirmeleri önümüzdeki günlerde yapacağım. Şimdilik bütün muhalefeti nerede yanlış yapıyoruz diye kafa yormaya davet ediyorum.

Yorumlar 1 Yorum Var
  • Osman Kayıboylu 29.05.2023 10:41
    İştebunlar Türkiyemin En Candan Gerçek dostları !!!. Bu tablo Sonsuza dek Devam etsin İnşallah!?? Rabim yar ve yardımcılarınız olsun KOMUTAN VE AK SAKALLİ LARIMİZA!!!?,?