Ünlü oyuncu ve muhalif isim Metin Akpınar, 14 ve 28 Mayıs'ta yapılan seçimlerde hezimete uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu'n ilişkin dikkat çeken bir yorumda bulundu. Akpınar'ın sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü oyuncu Metin Akpınar, seçimden sonra katıldığı canlı yayın programında yenildiğini kabul etmeyen, daha sonrasında ise CHP Grup Toplatnısı'nda 'Kazanamadık' diyen Kılıçdaroğlu'nu 'Zor söyledi ama dedi onu' diyerek tiye aldı.

'2,5 MİLYON OY FARKI VARKEN BİZ DE FENA DEĞİLİZ DENMEZ Kİ CANIM'

Akpınar açıklamalarının devamında şöyle konuştu:

"Kazanamadık dedi Grup Toplanntısı'nda. Zor söyledi ama dedi onu. Yani bu aşikar, net bir şey. Bir tarafta 2,5 milyon oy farkı varken 'Biz de fena değiliz' denmez ki canım. Bu aile arasında oynana pokerlerde olur. Dört kişi oynarlar kimse kaybetmez."

Yorumlar 47 Yorum Var
 • Ekim 15.06.2023 17:41
  Hadi terket ülkemi kendini şey sanan zat
 • Bir bilen 15.06.2023 14:16
  Bu kendini Aristo zanneden zat önüne gelene sallıyor,saldırıypr Orhan PAMUK içinde kendine yakışmayan şekilde konuşmuştu.Sen ziftlenirken o yazıyordu .Tarzım değil de demiyor hakaret gırla...
 • ATILLA TÜRK 15.06.2023 13:17
  METIN DÜNE KADAR ONUN ICIN METHIYELER DÜZÜYORDUNUZ ne oldu aslinda siz onu degil kendi nizi tiye aldiniz kendinizi rezil ettiniz halada rezilsin bu alcakliginizi piskinlige vurup baskalarina yamamaya calisma senin tiye aldigin adami öven senin gibi avaneler degilmiydi insanlarin arasina nifak sokacak kadar alcalan siz degilmiydiniz halkin gözünde sanatci degil palyacosun tribünlere oynuyorsun
 • Dertli dede 15.06.2023 13:01
  Sevdiğim kafası çalışan bir sanatçının nasıl yalancı güruhun arkasından gider anlaşılmaz. Bu muhalefet hizipten çalışmaya fırsat bile bulamaz. 68 kuşağıyım, biz ilk okulda iken Türkiye'nin ihracatı kuru üzüm, incir, zeytin, zeytin yağı ve tahıldı, şimdi ihracat rakamlarında yüksek teknoloji ürünleri payı % 5 leri geçti. Başka bir şey demeye gerek var mı.
 • Bizansli tazilar 15.06.2023 12:58
  Sen kazandinmi Bizans tohumu
Daha fazla yorum görüntüle