Hamza Dağ Kanal7 Medya Grubu'na bir dizi ziyarette bulundu.  Kanal 7 Medya Grubu Başkanı Zekeriya Karaman, Ülke TV Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelik, Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ve Haber7 Yayın Koordinatörü İbrahim Günay  görüşmede yer aldı.

"CUMHURBAŞKANIMIZ TALİMATI VERDİ"

Ziyareti sırasında Haber7 muhabiri Yavuz Selvi'ye röportaj veren Dağ, "Çok önemli bir seçimi geride bıraktık.  Türkiye siyasi hayatı ve tarihi açısından çok kritik bir seçimdi. Allah' a hamd olsun, Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde milletimizin teveccühü, Rabbimizin yardımıyla bu kritik seçimi geride bıraktık.  Bir seçim biter, bizim için diğer seçimin hazırlıkları hemen başlar. 28 Mayıs akşamı Cumhurbaşkanımız Kısıklı'daki konutundan çıktığı andan itibaren bu talimatı bizlere verdi. Biz genel merkezde seçim için strateji ekibimizi oluşturduk.  Onun çalışmalarını, toplantılarını her hafta yapıyoruz.  Önümüzde kongre süreci olacak.  Hem kabinenin oluşması, hem grup yönetiminin oluşması şimdi de kongre süreci ile birlikte genel merkezde Cumhurbaşkanımız uygun gördüğü değişikliklerle seçimlere hazırlanıyoruz. Şu an strateji ekibiyle onun çalışmalarına başladık.  Bu AK Parti'nin beşinci yerel seçimi olacak. Bugüne kadar hepimizin bir tecrübesi var. Sahada da masada da tecrübesi var.  Sahadaki ve masadaki tecrübeyi hayata geçirecek ve bu yerel seçimlerde diğerlerinde olduğu gibi iyi bir neticeyle ayrılacağımızı düşünüyoruz. 

"REHAVET YOK"

Karşı tarafın seçim sonrası içine düşmüş olduğu, değişim ve değişmeme süreci koltukta kalma ve kalmama süreçleri bizi çok fazla ilgilendirmiyor.  Tabii ki siyasi rakiplerimiz olduğu için onları takip ediyoruz.  Ancak kendimize odaklı şekilde bakıyoruz.  Rehavet yok. Üstünde durduğumuz en önemli nokta bu.  Bunun üzerinde durarak ve tecrübeyi de hayata geçirerek ve rehaveti hayatımın hiçbir anında değerlendirmeyerek, çok büyük bir konsantrasyonla 31 Mart 2023 seçimlerine hazırlanıyoruz." açıklamalarında bulundu. 

Yorumlar 0 Yorum Var