Sakarya’nın söğütlü ilçesi D-650 karayolunda sürücüsünün kontrolünden çıkan panelvan tipi aracın takla attığı kazada 1 kişi yaralandı. Yaralı kadının, “4 çocuğum var, ben öldüm mü Allah rızası için doğru söyleyin” dediği ve sağlık ekiplerinin ise ‘hayır ölmedin’ diyerek kadını sakinleştirmeye çalıştığı anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kaza, Adapazarı-Karasu istikameti D-650 karayolu Söğütlü ilçesi geçişinde meydana geldi. Almanya’dan geldiği öğrenilen E.E. idaresindeki yabancı plakalı panelvan tipi araç, sürücüsünün kontrolünden çıkarak takla attı. Kazanın haber verilmesi üzerine bölgeye itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık ekiplerince olay yerinde müdahalesi yapılan yaralı kadın uzun bir süre, “4 çocuğum var, ben öldüm mü Allah rızası için doğru söyleyin” diye sayıkladı. Sağlık ekipleri ise yaralı kadını ‘hayır ölmedin’ diyerek sakinleştirmeye çalıştı. O anlar ise cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Yorumlar 12 Yorum Var
 • ŞAHAB 1453 01.08.2023 17:56
  Ülkeci isimli vatandaş evet gurbetçiler çok doğru söylemişler hatta ben buradan bir şey daha ilave edeyi şahsi tespitim aşağı yukarı Türkiye'de araç kullananların %90'ı kavşakta geçiş önceliği kimin olduğunu dahi bilmiyorlar burada kadın cihazı kim ne şekilde yoldan çıktı bilip bilmeden biz gurbetçilerin zan altına atmayın
 • ŞAHAB 1453 01.08.2023 17:54
  Tiger denen vatandaş sen kendindeki olan özelliği biz gurbetçilere yansıtma olayı bilip bilmeden yorum yapma belki de senin gibi dananın birisi kadını sıkıştırdı
 • TiGeR 01.08.2023 15:31
  Okulda öğrenciler cuma günü bayrak töreninden çıkınca dana gibi sağa sola gider ya gurbetçiler de o misal bütün zincirleri boşanıyor sanki.
 • Ülkeci 01.08.2023 15:22
  Yabancı plaka araçlar Türkiye ye girince kuralsızca hareket ediyorlar. Hız limiti aşımıda dahil sinyal vermeden dönüşler hatalı parklara varıncaya kadar tüm kuralları darmadağın ediyorlar. Lafa gelince avrupa şöyle avrupa böyle diyorlar. Kişi kendinde bilmeli kuralı.
 • ahmet 01.08.2023 14:51
  Ayıp ya ! Ne kadar Almancı düşmanı varmış? sanki Türkiyede hergün aşırı hızdan yada kontorolü kaybetmekten kaza olmuyor? böyle üzücü bir olayda bile hemen Almanya -Türkiye kıyaslaması yapılmaya çalışılmış gerçekten vicdansızsınız..
Daha fazla yorum görüntüle