ESENLER'de taksi ile sokaktan geçen bir kadın, o anda binadan çıkan S.K.'nın düşürdüğü telefonu fark ederek aracı durdurdu. S.K. binadan uzaklaşırken, taksiden inen kadın telefonu çalarak aynı araçla sokaktan uzaklaştı. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, düşürdüğü telefonun çalındığını farkeden S.K. polise giderek şikayette bulundu. 

Olay, 8 Ağustos Salı günü saat 16.45 sıralarında Esenler Havaalanı Mahallesi'nde meydana geldi. S.K. isimli kadın apartmandan çıktığı esnada telefonunu yere düşürdü. S.K. yere düşen telefonunu fark etmeden yoluna devan ederken, o esnada taksiyle sokaktan geçen başka bir kadın telefonu fark etti. Taksiden inen kadın telefonu aldıktan sonra yine aynı taksiye binerek yoluna devam etti. Telefonun çalındığını farkeden S.K. polise giderek şikayette bulundu.

OLAY ANI KAMERADA

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde S.K'nın telefonu yere düşürdükten sonra yoluna devam ettiği, taksiden inen kadının da telefonu alıp taksiye bindiği görülüyor. 

Yorumlar 10 Yorum Var
 • zafergülten 13.08.2023 16:29
  şaka maka bu güvenlik kamerasını gavurda olsa,kim icat etti ise insanlığa büyük bir hizmette bulunmuş,cenneti hak etmiş bence.bu kamarelar olmasa nerden bulunacaktı.
 • Biz 13.08.2023 16:21
  Böyle şeyler bulanlar kendilerini şanslı görüyorlar malesef
 • Özü Yitirdik 13.08.2023 15:55
  Allah korkusu haram helal şuuru kalmadı mı insanlar çakallaşmaya başlıyor. Yaptığının yanına kar kaldığını düşünen bu kişiler toplumu çürüten bir değişimin örnekleri. Lafa gelince Müslüman ama icraata gelince durum bu.
 • vatandaş 13.08.2023 15:49
  bu terbiye aileden alınır. okuldan olamazsın. maalesef 3 gün önce bende manav tezgahından kiraz çalan lise çağındaki çocuklara rastladım uyardım ama dönüp bakmadılar bile. Türk aile yapısı bozuluyor.
 • Cafer 13.08.2023 14:55
  Ülkede caydırıcı ceza kalmadı Avrupa birliğine bizi alacaklar diye.Haram halel ver Allah'ım ne bulursa görür kulun.
Daha fazla yorum görüntüle