Batı toplumu, karanlık ağların ve örgütlerin fonladığı nesli bozmaya yönelik sapkın LGBT dayatmasına karşı bireysel direnişe geçti. Amerika Birleşik Devletleri'nde bir anne, çocuğunun sınıfında ABD haritasının üzerinde asılı olan LGBT simgesini içeren bez parçasını çöpe attı.

ÇOCUĞUMA BUNLARI DAYATAMAZSINIZ"

Ardından öğretmene çıkışarak, "Çocuğuma bunları dayatamazsınız. Burası bir okul..." sözleriyle tepkisini sert bir biçimde dile getirdi.

Bez parçasını çöpten almaya çalışan öğretmen, "Şimdi güvenliği arıyorum" diyerek sapkınlığa karşı çıkan veliye karşı koymaya çalışsa da başarılı olamadı. O anlar sınıftaki bir öğrenci tarafından kayda alındı.

"TANRI BAŞLANGIÇTA İKİ CİNSİYET YARATTI: ERKEK VE KADIN"

Geçtiğimiz gün de Washington DC'de düzenlenen Amerika İçin Endişeli Kadınlar 2023 zirvesinin açılışında konuşan 2024 Cumhuriyetçi başkan adayı ve eski ABD Başkanı Donald Trump, "Toplumsal cinsiyet (gender) ideolojisinin toksik zehrini yenmek ve başlangıçta Tanrı'nın erkek ve kadın olmak üzere yalnızca iki cinsiyet yarattığı gerçeğini hatırlatmak için eylem yapacağım. Bunu söylemek doğru mu?" ifadelerini kullandı.

"ZEHİRLİ TOPLUMSAL CİNSİYET İDEOLOJİSİNİ..."

Erkek ve kadın dışında üçüncü cinsiyeti reddeden Trump, "Zehirli toplumsal cinsiyet ideolojisini bertaraf etmek üzere tarihi bir adım atacağım." sözlerini kaydetti.

Yorumlar 61 Yorum Var
 • mesepsizler 18.09.2023 16:45
  lut kavminden ibret almayan onlari destekleyenleri rabbim onlarla birlikte hasreylesin zinayi suc olmaktan cikaranlar istanbul sözlesmesini imzalayanlar hinzir etini müslümanlara yedirenler ALLAH bildigi gibi yapsin - Türk islam aile yapisina dinamit koyanlar yatacak yeriniz yok ALLAH belanizi versin
 • Amin 18.09.2023 15:43
  Tebrıkler. Allahu Taala sizin gibilerin sayısını arttırsın inşallah.
 • osman 18.09.2023 14:45
  yakında bu lgbtyi kutsallaştırıp bir dini inanç haline getirip yasa ilede korumaya başlar bu sapıklar.
 • FTY 18.09.2023 14:39
  tebrik ediyorum. harikulade olmuş
 • hknslh 18.09.2023 14:34
  bu sapkınlığı yayanlara ağır cezalar gelmesi lazım. yoksa iş işten geçecek.
Daha fazla yorum görüntüle