Kağıthane’de vatandaşlar sürü halinde dolaşan başıboş sokak köpekleri nedeniyle zor anlar yaşıyor. Halk, sokakta tedirgin bir şekilde yürürken, sürü halinde gezen köpeklerin bir kediyi parçaladığı anlar cep telefonu kameralarına yansıdı. İstanbul'un Kağıthane ilçesinde yoldan geçenlere saldıran ve sürü halinde gezen çok sayıda sahipsiz köpek vatandaşlara korku dolu anlar yaşatıyor. Bazıları evlerinden dışarı adım atmaya çekinirken, bazı vatandaşlar ise sahipsiz köpekleri gördüğünde yolunu değiştirmek zorunda kalıyor. Mahalle sakinlerinin gece saatlerinde yükselen köpek seslerinden rahatsız olduğu ve yetkililerden aylardır çözüm beklediği iddia ediliyor. Ayrıca sürü halinde gezen bir grup köpeğin kedilere saldırdığı birini de parçaladığı ortaya çıktı. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Kağıthane sakinlerinin başıboş köpeklerle yaşadığı zorlu anlar ise böyle görüntülendi. Görüntülerde gece saatlerinde yükselen köpek sesleri duyuluyor. Ayrıca vatandaşların sokakta sürü halinde gezen köpekleri gördüklerinde tedirgin oldukları ve yollarını değiştirdikleri görülüyor.

 

Yorumlar 22 Yorum Var
 • yeter 19.09.2023 11:08
  ordu altınordu memurkent toki de artık kedi kalmadı. köpekler 10-15 lik gruplarla dolaşıyor, çocukların oyun parklarını kontrolleri altına aldılar. sabah namazına camiye gidemiyoruz korkudan, yetkilileri kaç defa aramamıza rağmen yapılan hiçbir şey yok.
 • Niksarlı 19.09.2023 11:05
  yani bu köpekler yarın çocuklarada saldırır Allah korusun
 • Niksarlı 19.09.2023 11:04
  ben Öyle bir saldırıya ras gelmeyim vallah o köpekleri o hırsımla hepsini öldürürüm yazık kediye
 • Ömer 19.09.2023 09:51
  Suç belediye başkanlarında da değil. Yasalarımızda problem var. Beldiye alıyor barınakta rehabilite ediyor. Aşısını v.s yapıyor, yasa gereği 10-15 gün sonra bırakıyor. Bu yasal olarak mecburi. Bunu hükümetin çözmesi lazım. Maalesef hükümet uyuyor.
 • neşe 19.09.2023 09:26
  kaç köpek var orda? sokağa çıkamadığımız için artık sayılarını da takip edemiyoruz, psikolojimiz bozuldu ailecek
Daha fazla yorum görüntüle