Bir lisede kayda alındığı iddia edilen görüntülerde, bir öğrenci elindeki Atatürk fotoğrafıyla uygunsuz hareketler sergiledi. Gencin o anlarına tepki yağdı.

ATATÜRK FOTOĞRAFIYLA UYGUNSUZ HAREKETLER YAPTI

Türkiye'de bir lisede çekildiği öne sürülen görüntüler infial yarattı. Görüntülerde bir lise öğrencisinin elindeki ulu önder Atatürk fotoğrafıyla uygunsuz hareketlerde bulunduğu görüldü.

GÖRÜNTÜLERE TEPKİ YAĞDI

Görüntülerde lise öğrencisinin uzun süre güldüğü anlar yer aldı. Sosyal medya kullanıcıları görüntülere sert tepki gösterdi.

VALİLİK:ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI

Valilikten yapılan açıklamada "20.09.2023 günü sosyal medya mecralarında paylaşılan görüntülerde bir şahsın Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafına yönelik müstehcen hareketler sergilediği görülmüş, şahısla ilgili kimlik tespiti yapılmıştır. Bahse konu eylemi gerçekleştiren A.E.S (17) yakalanarak gözaltına alınmış olup, olayla ilgili adli ve idari süreç başlatılmıştır." denildi.

Yorumlar 16 Yorum Var
 • Misafir 20.09.2023 23:22
  Bu çocuk provakatör gereği yapılmış. Böyle meczuplara müsamaha gösterilmemeli
 • Fettah Adıgüzel 20.09.2023 21:56
  Haaşa Allah’a ve peygamberine hemen hergün hakaretlerde bulunuyorlar hiçbirşey yapılmıyor.
 • CakIr 20.09.2023 18:13
  Allah akıl fikir versin kuran yakılır millet sus pus fotoğraf katlanır çocuk mapus! Nice mitinglerde bayraklar yerlerde! Bir çocuğun elinde kağitdan fotoğraf sen ne yaparsın cebine soksan suç elinde gezsen suç. Yuh bırakın artık bu kendi yarattiğiniz dogmaları bırakın Allah değil o da senin benim gibi bir insandı yaşadı bitti
 • Haso 20.09.2023 17:00
  Allah mi bu adam da bu kadar tapiyorsunuz allah sizlere akil versin
 • Ercisli 20.09.2023 14:07
  Eee ne yapmış kağıdı katlamış gerisinde bişe yoksa nedir bu kadar kıyamet koparmak. Dine peygambere Allah'a küfür olunca bişey diyen yok
Daha fazla yorum görüntüle