Gazeteci ve Ufolog Jaime Maussan tarafından Meksika kongresinde sunulan 'uzaylı cesetleri' ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı...

Mexico City'deki bir kongre duruşmasında "insan olmadığı" iddia edilen iki varlığın kalıntılarının sunulması bir anda dünyanın gündemine oturmuştu.


Gazeteci ve Ufolog Jaime Maussan tarafından sunulan 'cesetlerin' dünya dışı bireylerin 1000 yıllık fosilleşmiş kalıntıları olduğu iddia edilmişti.

Meksika’daki uzaylıların arkasındaki şaibeli isim: Maussan

MEKSİKA’DA SERGİLENEN UZAYLI FOSİLLERİ "TOPLAMA" ÇIKTI

Uzunca bir süre dünya kamuoyunun gündemine oturan 'uzaylı fosilleri' ile ilgili ortaya yeni bilgiler çıktı.

-Meksika’da sergilenen ve dünyanın gündemine gelen ‘uzaylı fosilleri’ üzerine bir toplantı düzenleyen bilim insanları, sergilenen nesnelerin farklı zamanlara ait farklı parçaların birleştirilmesiyle elde edildiğini açıkladı.

-Bilim insanları, karbon-14 testlerine sokulan parçaların farklı zamanlara ait olan varlıklardan elde edildiği ve dolayısıyla bir bütünü temsil etmediğini ifade etti.

-Kendini ‘ufolog’ olarak tanıtan Jamia Maussan'ı siyasette bir noktaya gelmek için bilimi kullanmakla itham eden akademisyen ve araştırmacılar, sergilenen mumyaların bilim insanlarının güvendiği testlere tabi tutulması gerektiğini vurguladı.

-Öte yandan toplantıya katılan fizik profesörü Alejandro Frank, ufolog Jamia Maussan'ı şarlatan olmakla suçladı.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • Jlor 22.09.2023 18:59
    Gördüğümüz dünyanın görüntüsü bilr GERÇEK değilken (kaynak; burak obama abd eski başkanı kendi ses ve videosu vardır) bu mu gerçek olacaktı... abd nin uzaya çıkması bile holıvıd sahnelerinden bir sahnedir... şu çağda gördüğüne bile inanmayacaksın..
  • FATIH 22.09.2023 09:41
    Holywood bu
  • Osmaniyeli 22.09.2023 06:44
    Ulan oğlum yalan bunlar inanmayın milleti yalan dolanlarla kandırıp yarın bir gün istedikleri yeri bombalayip uzaylılar yaptı diye abd kendine günah keçisi ayarliyor