Olay, akşam saatlerinde Turgutreis Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde meydana geldi. Cadde üzerinde bir araç içerisindeki 2 kişi başlarından silahla vurularak öldürüldü.

Öldürülen kişilerden Avukat Erdal Çam'ın (73) Denizli Barosu eski başkanı olduğu, diğerinin ise beraber çalıştığı emekli İcra Müdürü Özcan Çavdar (57) oldukları öğrenildi.

YÜKLÜ ÖDEME YAPMASINA RAĞMEN DAVADA İLERLEME OLMADIĞI İÇİN AVUKATINI ÖLDÜRDÜ

Edinilen ilk bilgilere göre korkunç cinayeti gerçekleştiren şahsın avukat Çam'ın müvekkili G.Ö. olduğu, G.Ö.'nün avukat Çam'a yüklü miktarda ödeme yaptığı fakat karşılığında davada herhangi bir ilerleme olmadığı için aralarında anlaşmazlık bulunduğu öğrenildi.

Zanlının aralarındaki sorunu çözmek için görüşme talep ettiği, bindiği aracın arka koltuğundan seyir halindeyken ateş ederek Çam ve Çavdar'ı vurduğu ardından da Turgutreis Jandarma Karakoluna teslim olduğu bildirildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorumlar 1 Yorum Var
  • Misafir1 22.09.2023 00:21
    Oldurdunde eline ne gecti. Parada gitti bide hapise girecen. Tehdit edip parani alaydin bari. Yazik olmus olenlere. Bu ulkede insanla yuz goz olacagin is yapmayacaksin. Insanla yuz goz olunca birde cahilse boyle oluyor.