CHP'de skandallara bir yenisi daha eklendi. CHP Manisa İl Kongresi'nde CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakıroğlu'nun değişim konuşması yaptığı sırada partililer birbirine girdi. Ortalık savaş alanına döndü.

CHP Manisa İl Teşkilatı'nın 38’inci Olağan Kongresi Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. İki başkan adayının yarıştığı kongreye CHP Grup Başkanı ve Genel Başkan Adayı Özgür Özel, CHP Genel Başkan Adayı İlhan Cihaner, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan, CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen, CHP Parti Meclis Üyesi Pınar Uzun Okakın, belediye başkanları, delegeler ve partililer katıldı. Genel başkan adaylarının konuşmasının ardından dilek ve temenniler bölümünde söz alan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu’nun konuşması sırasında bazı partililer arasında tartışma yaşandı.

Tartışmanın büyümesi üzerine bazı partililer kürsüye doğru yönelince ortalık savaş alanına döndü.

Daha sonra CHP Manisa İl Başkanı Ali Kuyumcu ve delegeler araya girerek tansiyonu düşürdü. Semih Balaban ile Ferdi Zeyrek’in il başkanlığı için aday olduğu kongre, ortamın sakinleşmesinin ardından kaldığı yerden devam ediyor.

Yorumlar 97 Yorum Var
 • Ertuğrul 25.09.2023 13:24
  Haber değeri yoktur çünkü CHP nin gerçek karakteristik yapısı bu. Sanki yeni bir şey gibi
 • dedeoğlu 25.09.2023 09:59
  CHP nin kurucu genetiği bozulmuş, hepsi çıldırmış. Kapatın gitsin.
 • Chnnem 25.09.2023 09:46
  Bunlar ülkeyi yönetmeye talipti, utanması gereken bunlar değil, bunlara oy verenler!
 • Osmanlı 25.09.2023 09:00
  Daha beter olun. Bu günler iyi günleriniz olsun. Aslında yakışıyorda onlara.
 • Bekir 25.09.2023 08:54
  Bunlarin gerçek yuzu iste bu
Daha fazla yorum görüntüle