Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi ‘Mutlu Ol’ fedakarlığın ve aşkın hikayesini ekranlara taşıyacak.  Babası tarafından küçük yaşta terk edilen Hena ve onun zorlu yolculuğunda kurtarıcısı olan Hamza’nın aşkı Mutlu Ol ile ekrandaki yerini alacak. Üvey annesi tarafından istenmediği için ailesinden uzaklaşmak zorunda kalan Hena, amcasıyla yaşamaya başlar.  Fakat yengesi Hena’ya eziyet eder ve onu evde istemez. Bunca eziyete rağmen gidecek yeri olmadığı için sesini çıkaramayan Hena, büyük bir bunalıma girer. Raees Hala'yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Hena’nın hayatındaki her şey kötü giderken karşısına Hamza çıkar. Hayata yeniden tutunan Hena tüm bu sıkıntılı ve zor günlerin ardından kendisi için güzel günleri umut etmektedir.

Hena amcası ve yengesinin baskısından kurtulacak mı? Hamza, Hena’nın yaralarını nasıl saracak? Hena ve Hamza tüm engellere rağmen hayatlarını birleştirebilecek mi?

Hamza ile Hena’nın fedakarlıklarla dolu derinlikli aşk hikayesi ‘Mutlu Ol’  04 Ekim’den itibaren hafta içi her gün, saat 21.20’de Kanal 7’de… 

Künye 

Tür: Dram 

Senarist: Qasim Ali-Saira Raza 

Yönetmen: Kasım Ali 

Oyuncular: Hania Aamir, Farhan Saeed, Samina Ahmad, Saba Hameed, Waseem Abbas, Tara Mahmood ,Amir Qureshi, Alyy Khan, Zoya Nasir,Hira Khan, Hira Umer, Omer Shahzad, Syeda Iman Zaid, Farah Nadeem. 

Menşei Ülke Pakistan 

Orijinal dil Urduca 

Yapımcı: Humayun Saeed, Shehzad Naseeb 

Yapım Şirketi: Six Sigma Plus 

Yorumlar 0 Yorum Var