Denizli'de motosikletin çarptığı yaya, yaşadığı şokun etkisinden kurtulamadı. Polis, sağlık ekibi ve yakınlarına zor anlar yaşatan genç, bir anda ‘Rüya bu’ deyip koşmaya başladı.

Kaza, Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aldığı paket servisini müşteriye yetiştirmeye çalışan motosikletli kurye, bulvarda seyir halinde iken bir anda karşıdan karşıya geçmek için yola inen gence çarptı. Yaklaşık 5 metre sürüklenen motosiklet ve sürücüsü yola savrulurken; çarpılan genç ise asfalta yığılıp kaldı. Kazazedelerin yardımına koşan vatandaşlar, 112 Acil Çağrı Merkezi’nden de yardım talep etti.

ANİDEN KOŞMAYA BAŞLADI

Bilinci açık olan motosikletli kurye yerde ambulansın gelmesini beklerken, baygınlık geçiren genç ise bir süre sonra kendisine gelmeye başladı. Polis ve kazayı öğrenince olay yerine gelen yakınlarının yardımıyla ayağa kalkabilen genç, temin edilen tabure oturması istenince bir anda agresif bir tutum sergilemeye başladı. “Rüya bu, beni tutmayın. Neden bu kadar insan toplandı. Ben kaza falan yapmadım” diyen genç, polis ve yakınlarının elinden kurtularak koşmaya başladı. Ekipler ve vatandaşların şakın bakışları arasında olay yerinden uzaklaşmaya çalışan genç, yakınları tarafından yakalandı. Polis ve yakınların çabalarına rağmen ikna olmayan genç, kendini muayene etmek isteyen sağlık ekibine de zor anlar yaşattı.

Sakinleşmesi için uzun süre çaba harcanan genç, daha sonra ambulansa alınarak acil servise sevk edildi. Tedavileri tamamlanan yaralılar taburcu edilirken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar 6 Yorum Var
 • İbrahim Alkılıç 25.11.2023 14:50
  Motorlar ve bilhassa elektrikli bisikletler bir anda ortaya çıkıyorlar. Arabalar dönüşte, yaya geçidinde, on metre ilerde kırmızı ışık var asla yayalara yol vernez. Bilhssa bizim gibi ihtiyarlar tek yön filan dinlemeden beş defa sağa sola baksın, aman dikkat! Çünkü bu herifler hem suçlu hem güçlü. Sana çarpar, bi de üste dayak yersin, Allah muhafaza...
 • Mehmet 25.11.2023 13:24
  Ters yönden gelen kurye bana çarptı. Bir de diyor ki sola baktın ama sağa bakmadın. Fakat kendisinin ters yönde gittiğini hiç konu etmedi. Şükür ki bir şey olmadı. Velhasıl bu kuryecilere bir an önce çare bulunmalı. Ama yetkililer duymaz malesef.
 • tuncay 25.11.2023 11:43
  çok geçmiş olsun
 • Vatandaş 25.11.2023 10:45
  Baş belası kuryeler nerden ne zaman ne şekilde çıkacakları belli olmuyor bu elemanlara çözüm bulunması lazım adamlarda hiç bir sınır yok ne hız ne dikkat hiç Bir şey umrunda değiller hem kendi hem karşı tarafın hayatını tehlikeye atıyolar.
 • Doktor 25.11.2023 10:38
  Aşının zararlarından biri.
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek