Pendik'te cadde üzerinde seyir halinde olan moto kurye, yolun karşısına geçmeye çalışan yayaya çarpmaktan son anda kurtuldu. Olay yerinde bulunan ve moto kuryeye tepki gösteren servis minibüsü şoförü ile moto kurye arasında sözlü tartışma çıktı. Moto kurye tartıştığı sürücüye 'Polat Alemdar olmuşsunuz' diyerek tepki gösterdi. Yaşanan o anlar kask kamerasına yansıdı.
 

Hem suçlu hem güçlü

Olay Pendik'te Kaynarca Mahallesi Marmara Caddesi üzerinde geçtiğimiz günlerde meydana geldi. İddiaya göre, cadde üzerinde seyir halinde olan moto kurye, servis minibüsünü sollayarak ilerlemeye çalıştığı esnada yolun karşısına geçmeye çalışan yayaya çarpmaktan son anda kurtuldu. Yaşanan olay sonrası duruma tepki gösteren servis şoförü ile moto kurye arasında sözlü tartışma çıktı. Moto kurye tartıştığı servis şoförüne 'Polat Alemdar olmuşsunuz' diyerek tepki gösterdi. Olayda, can kaybı ya da yaralanma yaşanmazken sözlü tartışma çevredeki vatandaşların araya girmesiyle son buldu. Yaşananlar moto kuryenin kask kamerasına yansıdı.

Yorumlar 18 Yorum Var
 • Mehmet 29.11.2023 14:43
  Motokuryeler trafiğin baş belası. Ayrıca Hastanelerin Ortopedi servislerinin ve Ameliyathanelerinin en ağır müdavimi.
 • haklı 29.11.2023 14:17
  Arkadaşlar motor kurye nefreti yapmayalım. Dayı motor geçtiğinde ters tarafa bakıyordu. Onlara yol veren kişi yaya geçidi olmayan yerde verdi ise bu da hatalı bir harekettir. Arkadaki kişi fak etmese bunu kaza riski var. Birde çocuk dayıyla işi tatlıya bağladı. Sırf konuşma tarzından dolayı mimlemeyelim.
 • ilhan 29.11.2023 10:27
  Bu kural tanımayan yabanileri memleketlerine acilen göndermeli.medeniyet yoksunu yaratıklar.
 • kral 29.11.2023 09:33
  memleketi önce bu ayılardan temizlemeli köyüne göndericen ama nerde
 • aaa 29.11.2023 09:29
  Herkese bir iyilik yapın ve şu motosiklet kullana(maya)nlara bir çare bulun.
Daha fazla yorum görüntüle