Hulusi Akar'ın soykırımcı İsrail'in nükleer tehdidi için "Bu bir alçaklık, namussuzluk. Bu, insan dışı bir şey. Burada savaş yok. Savaş 2 ordu arasında olur. En son ortaya nükleer silah da çıktı. Karşıda ne var? Sapan taşı var" sözleri yeniden gündem oldu.

3 gün önceki konuşmasında İsrail'in Gazze saldırılarına da değinen Akar, "Seyretmek yok, herkes bir şey yapsın. Bu, bir savaş değil. Gazze savaşı demeyin. Filistin-İsrail savaşı demeyin. Bu, bir katliam. İsrail katliamı. Gazze katliamı. İsrail soykırımı, Gazze soykırımı. Bu bir alçaklık, namussuzluk. Bu, insan dışı bir şey. Burada savaş yok. Savaş 2 ordu arasında olur. En son ortaya nükleer silah da çıktı. Karşıda ne var? Sapan taşı var. Arkadaşlar bu vicdansızlar, bu ahlaksızlar kaybedecek. Buna inanın. Bunlar kaybedecekler. Bir de slogan olarak da şöyle diyeceğiz. Bunlar, her gün bir şeylerini kaybedecek, kaybediyorlar. Allah'ın izniyle, sizlerin ve milletimizin yardımı ve desteğiyle de bir gün gelecek her şeylerini kaybedecekler. Bunlar, insanlık suçu, savaş suçu işliyor. Bu bebeklerin kanları, masum insanların kanları, diğer taraftan da bunların yakınlarının, o annesi için ağlayan çocukların, evladı için ağlayan babaların, anaların gözyaşları bunları boğacak. Mısır'ı tehdit ediyorlar. Bunların kendilerine göre, hesapları var. Allah'ın da bir hesabı var. Bu yanlış hesap, en son Ankara'dan döner" demişti.

'ÇOCUKLAR ÇIRPINA ÇIRPINA ÖLÜYOR'

​İsrail saldırılarında masum insanların öldürüldüğünü hatırlatan Akar şu ifadeleri kullanmıştı;

Bir kuvöz düşünün. 10 tane bebek var. Elektrikler kesildi ve oksijen veremiyorlar. Çocuklar, çırpına çırpına ölüyor. Dolayısıyla düşünürken, hissederken, konuşurken bu şekilde konuşmak lazım. Ya bebekler, bebekler kedi değil. Kedi yavrusu değil. Kuvözde çocuklar çırpına çırpına ölüyor. Oda kamerası çekiyor. Ortada böyle bir namussuzluk var. Bunun hesabı mutlaka sorulmalıdır. Hesabı, inşallah sorulacak. Avrupa'nın duyarsızlığı gibi, içimizde de bu yaşanan soykırıma, katliama duyarsız olanlar var. Sanatçıyım, futbolcuyum, popçuyum diyenler, her halt için bir şeyler atıyor. 'Şurası şöyle, burası böyle, vatan millet Sakarya, insanlık' diye paylaşımlarda bulunuyorlar. Ama şimdi çıtları çıkmıyor. Ahlaksız bunlar. Çünkü neden? Bunların mamaları kesilecek.

Yorumlar 116 Yorum Var
 • Ertuğrul 08.12.2023 18:56
  Allah razı olsun paşam. Siyonistler her yerde hele içimizdeki sözde müslüman Türk siyonistler İsrail kadar vahşi. katledilen binlerce insan sözde sanatcinin köpeği kadar değeri yok. Bence en vahşi olanı bu
 • Ali veli 08.12.2023 12:07
  Allah razı olsun inşallah önünüzdeki Allah tan kormayan tüm güçler bir an önce sizin elinizle düzen bulur
 • nefes 07.12.2023 02:06
  Yaşa var ol komutanım.
 • Ahmed 07.12.2023 01:33
  Allah razı olsun aynen öyle herkes üzerine düşeni kesinlikle yapmalı, başta dua, daha sonra o canilerin mallarını boykot etmek ve ayrıca Filistinli kardeşlerimize maddi yardım da bulunmak
 • Zafer 07.12.2023 00:50
  Paşam , Allah senden razı olsun. Senin gibi paşalarımız hep varolacaktır. Bizim kudretli Cumhurbsşkanı ve paşalarımız var olduğu sürece biz gerekirse tek bir devletle değil dünyayla savaşırız.
Daha fazla yorum görüntüle