HABER7

Terör devleti İsrail’in büyün soykırım suçlarını işlediği Gazze Şeridi’nde kurtuluş savaşı veren Kassam Tugayları, psikolojik harp konusunda da ciddi hamleler yapıyor.

İsrail’in zırhlı araçlarını ve tam teçhizatlı askerlerini yerli silahlarıyla vurmayı başaran Kassam Tugayları, bu silahları nasıl ürettiğine dair ilk kez görüntü paylaştı.

Gazze’deki yer altı tünellerinde oluşturulan silah imalathanelerinde İsrail’e kabusu yaşatan savaş ekipmanlarını üreten Kassam’ın videosunda bu anlar yer aldı.

Kassam Tugayları’nın silah atölyesinden görüntülerin yer aldığı videoda ayrıca, Kassam bünyesindeki keskin nişancıların eğitimlerinden de enstantaneler yayınlandı.

Videonun sonunda ise Arapça, İbranice ve İngilizce “Yerli üretim keskin nişancı silahlarımızla, askerlerinizi öldürmeye devam edeceğiz!” ifadesi kullanıldı.

O KESKİN NİŞANCI OPERASYONLARINDAN BİR TANESİ: İSRAİL ASKERİNİ VURDU

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, Kassam mensuplarının son 72 saatte 25 İsrail askerini öldürdüğünü ve onlarcasını da yaraladığını belirtti.

Filistinli direnişçilerin saldırılarına ilişkin Ebu Ubeyde, İsrail ordusuna ait 41 aracın hedef alındığını ve kullanılamaz hale getirildiğini ifade etti.

Ebu Ubeyde, Kassam mensuplarının, Gazze'yi karadan işgal eden İsrail ordusunu patlayıcılar, anti-tank roketleri ve anti-personel mühimmatlarıyla hedef aldığını, yakın mesafeden çatışmalara girdiğini ve destek birliklerini de vurduğunu aktardı.

İsrail askerlerinin 2 tünel ve bir eve kurulan tuzakla hedef alındığını söyleyen Ebu Ubeyde, bir İsrail askerinin de Kassam mensubu bir keskin nişancı tarafından vurulduğunu kaydetti.

Yorumlar 98 Yorum Var
 • alp 22.12.2023 09:35
  vatan bu soylediğin caizmi zevk için kafir öldürmek. hz aliyi tanımadın mı
 • Vatan 21.12.2023 22:08
  Yarabbi Türk ordusundaki en keskin nişancıların orda yahydileri svlafığı ve zevk için bu kafirleri öldürdüğü günü nasip et ... sen bu Arap ülkelerindeki köpekleri de helak eyle
 • Huseyin 21.12.2023 15:15
  Alahin rahmeti ve bereketi üzerlerine olsun inşallah
 • Harun 21.12.2023 13:44
  Bir Davut, İsrail ordusunu (Golyat-Calut) yenmeye gelecektir.
 • keçili71 21.12.2023 13:38
  Türkiyenin bunlara silah ve mühimmat yardımı yapması gerekir bence. PKK'dan ele geçirilen tüm silahlar buralara kaydırılmalı bence.
Daha fazla yorum görüntüle